• Wycieczka kl. 5d do Krainy Alpak
     • Wycieczka kl. 5d do Krainy Alpak

     • 20 września w poniedziałek o godzinie 08:50 zebraliśmy się pod szkołą. Po sprawdzeniu obecności przez naszą Panią Wychowawczynię wsiedliśmy do wesołego autokaru. Za kierownicą siedział bardzo miły pan, dzięki któremu dotarliśmy do Krainy Alpak. Na wejściu powitali nas gospodarze oraz ich zwierzęta w tym alpaki, czyli gwiazdy programu. Podzieliliśmy się na grupy. Pierwsza grupa miała warsztaty, a druga w tym czasie spacerowała z alpakami. Na warsztatach kolorowaliśmy kolorowanki z alpaką oraz wyklejaliśmy je ich prawdziwą wełną. Gdy skończyliśmy, gospodyni dała nam marchewki dla kózek i mogliśmy karmić je do woli. Po nakarmieniu dostaliśmy do potrzymania na kolanach króliki, które mogliśmy głaskać i przytulać! Następnie była około piętnastominutowa przerwa, podczas której mogliśmy pohuśtać się na miejscowych huśtawkach i zjeść nasze przekąski. Po przerwie była zamiana i grupa, która miała spacer poszła na warsztaty i odwrotnie. Na spacerze gospodarz opowiadał różne ciekawostki o miejscu i zwierzętach. W tym czasie każdy miał swoje pięć minut na prowadzenie alpaki na smyczy. Były tam cztery do prowadzenia, które nazywały się następująco: Allena, Mati, Leon i Emma. Pod koniec mieliśmy możliwość zakupu pamiątek z tego miejsca takich jak: długopisy, breloki, woreczki zapachowe z lawendą z pola lawendowego gospodarzy. Po zakupach pożegnaliśmy gospodarzy i zwierzątka. Potem wsiedliśmy do tego samego wesołego autokaru i ruszyliśmy z powrotem do szkoły.

      BYŁO SUPER!!!!

       

      Gabrysia i Milena z kl. 5d

    • Międzynarodowy Dzień Kropki
     • Międzynarodowy Dzień Kropki

     • Dnia 15 września dla wszystkich uczniów klas 1-3 odbyły się warsztaty oraz zajęcia z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki.
      Jest to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy w naszej świetlicy. Tego dnia uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły zorganizowali wiele ciekawych zabaw, które pomogły dzieciom odkryć własne talenty, poznać swoje mocne strony, pobudzić wyobraźnię i wspólnie się pobawić. Tego dnia mnóstwo kolorowych krop, kropek i kropeczek zagościło w salach świetlicowych. Dzieci poznały historię małej Vashti - "The Dot", która nie wierzyła w swoje możliwości. Film ten pokazał uczniom, że w każdym z nich drzemie ukryty talent, tylko trzeba go w sobie odnaleźć.

      W tym dniu nikt nie był "w kropce", za to wszyscy byli "zakropkowani" - WARTO WIERZYĆ W SIEBIE!!!

      Dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom i nauczycielom za wspólną zabawę i ogromne zaangażowanie.

       

      Anna Kubasik

      Beata Tomaszewska

      Agnieszka Otawska

       

    • "Świetliczaki na tropie...zagadek"
     • "Świetliczaki na tropie...zagadek"

     • W nowym roku szkolnym chętni uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej będą mieli możliwość wzięcia udziału w II edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego pt. "Świetliczaki na tropie....zagadek".

      Celem projektu jest:

      •  wychowanie aktywnego, świadomego swoich możliwości i posiadającego umiejętność współistnienia z przyrodą ucznia; 

      •  uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającego świata i potrzebę ochrony przyrody;

      •  działanie na rzecz ochrony różnorodności biologicznej i ekosystemów na terenie naszego kraju i świata; 

      •  rozwijanie zdolności manualnych ucznia; 

      •  zainicjowanie współpracy między placówkami w całej Polsce.

      Zadaniem uczestników jest zrealizowanie 10 zadań z proponowanego zestawu.

      Szczegóły i regulamin w załączniku.


      Regulamin - Świetliczaki 2021/22


      Koordynator projektu z ramienia szkoły:

      Anna Kubasik

     • Praca

     • Niestety przez ponad dwa miesiące nie wpłynęły do nas aplikacje na stanowiska nauczycieli: matematyki - pełen etat, (pedagoga specjalnego) nauczyciela współorganizującego kształcenie - pełen etat, wdż - na około 14 godzin. Zachęcamy do współpracy. Przy braku nauczycieli z pełnymi kwalifikacjami pedagogicznymi informujemy, że istnieje możliwość zatrudnienia bez pełnych kwalifikacji - o zgodę taką wystąpi Dyrektor ZSP 12 we Wrocławiu do Dolnosląskiego Kuratora Oświaty.

    • Zmiana terminu spotkań organizacyjnych 1 klas
     • Zmiana terminu spotkań organizacyjnych 1 klas

     • Szanowni Rodzice, 

      w związku z zakończeniem w dniu dzisiejszym migracji danych uczniów przez UM, a tym samym niemożnością wcześniejszego generowania kont dla pierwszoklasistów w MS Teams, zebrania organizacyjne dla klas 1 zostają przełożone z poniedziałku 6 września na środę 8 września.

      W poniedziałek otrzymają Państwo od wychowawców dane do zalogowania się na platformie MS Teams. Proszę o zapoznanie się z instrukcją logowania dla ucznia, która dostępna jest na stronie: pe.edu.wroclaw.pl: Pomoc - rozpoczęcie pracy + FAQ  .

      W przypadku problemów z logowaniem prosimy o kontakt:

      telefoniczny: 71 798 69 18

      mailowy: sekretariat.zsp12@wroclawskaedukacja.pl

       

     • SPOSOBY WYKORZYSTANIA WYNIKÓW NADZORU PEDAGOGICZNEGO Z ROKU SZKOLNEGO 2020/21 W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 przyjęte do stosowania Uchwałą RP SP 26 we Wrocławiu w dniu 31.08.2021 r.

     • Rada Pedagogiczna SP NR 26 we Wrocławiu uchwaliła sposoby realizacji wyników nadzoru pedagogicznego. Wykaz ponizej.

      1. Zorganizowanie wrześniowych spotkań zespołów przedmiotowych i liderów kl. 1-3 w celu ustalenia wspólnych działań skierowanych do uczniów i rodziców dotyczących m.in. zaplanowania rozpoznawania problemów dzieci w sferach: emocjonalnej, społecznej, fizycznej. 
      2. Zintensyfikowanie działań podejmowanych przez wychowawców i pozostałych nauczycieli w celu rozpoznawania potrzeb uczniów w zakresie budowania właściwych relacji społecznych w klasie: dwukrotne badania socjometryczne i praca oparta o ich wyniki.
      3. Zintegrowanie profilaktycznych  działań wychowawców i innych nauczycieli z programem profilaktyczno-wychowawczym i działaniami przeciw zakażeniom COVID-19 oraz  promującymi zdrowie.
      4. Ustalenie sposobów diagnozowania uczniów ukierunkowanych głównie na zaprojektowanie działań wspomagających bez nadmiernego stosowania klasycznych sposobów sprawdzania wiedzy i umiejętności – tworzenie planów działań wspierających.
      5. Zaprojektowanie przez wychowawców klas i grup świetlicowych cyklu działań integrujących – włączenie ich do planów pracy wychowawców.
      6. Określenie potrzeb szkoleniowych nauczycieli – ankieta Librus – zapotrzebowanie szkoleń na podstawie wyników badania ankietowego.
      7. Wzmocnienie roli wolontariatu szkolnego – organizacja samopomocy koleżeńskiej. Ustalenie stałych programów pracy wolontariatu m.in. „Nakręć się pozytywnie” zbieranie nakrętek na rzecz hospicjum dla dzieci z chorobami nowotworowymi, WOŚP i inne.
      8. Zwrócenie szczególnej uwagi na eliminowanie lęku , poczucia zagrożenia wśród uczniów wynikających m.in. z: obciążeń edukacyjnych po kształceniu zdalnym, obawy przed porażką w grupie rówieśniczej.
      9. Stosowanie skutecznych sposobów nauczania wyszczególnionych w książce „Widoczne uczenie się dla nauczycieli. Jak maksymalizować siłę oddziaływania na uczenie się” J.Hattie.

      Główne cele do realizacji w roku szkolnym 2021/2022 na podstawie wyników nadzoru pedagogicznego w roku szkolnym 2020/2021.

      1. Budowanie klasowej, szkolnej wspólnoty w oparciu o system wartości i norm społecznych, konieczność wnikliwej obserwacji przez każdego nauczyciela relacji rówieśniczych i emocjonalności uczniów – dokonywanie dwa razy w roku szkolnym badań socjometrycznych i praca dydaktyczna, wychowawcza i opiekuńcza w oparciu o wyniki tych badań.
      2. Praca z uczniami z uwzględnieniem najskuteczniejszych czynników wpływających na osiągnięcia – w oparciu o wykaz opracowany przez prof. J.Hattie „Widoczne uczenie się dla nauczycieli. Jak maksymalizować siłę oddziaływania na uczenie się.”
      3. Zapobieganie niepowodzeniom szkolnym przez ścisłą, bieżącą współpracę nauczycieli z: dyrektorem, zespołem ppp, instytucjami zewnętrznymi wspierającymi działalność szkoły; tworzenie planów działań wspierających uczniów mających problemy dydaktyczne czy rodzinne.
      4. Przeciwdziałanie fizycznym i psychicznym następstwom zdalnego nauczania wśród uczniów. Planowanie zajęć z uwzględnieniem pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz aktywności: fizycznej, integracyjnej, prozdrowotnej.

      Dyrektor ZSP 12 I.Wojtycka

     • Organizacja zajęć opiekuńczych – świetlica dla klas 3 w roku szkolnym 2021/2022

     • 31.08.2021

      Szanowni Rodzice,

      Przedstawiamy szczegółowy harmonogram funkcjonowania świetlicy przy ul. Fromborskiej 12.

      Prosimy o zapoznanie się z tabelką poniżej oraz o zastosowanie się do podanych godzin.

      Przypominamy, że klasa 3c (integracyjna)  ma świetlicę w budynku przy ul. Suwalskiej 5.

      Poniżej informacja dotycząca funkcjonowania świetlicy dla klas: 3a, 3b, 3d, 3e, 3f  przy ul. Fromborskiej 12:

      Funkcjonowanie_swietlicy_przy_ul._Fromborskiej_12.docx

      Początek zajęć 02.09.2021 r.

      Obiady dla dzieci po złożeniu deklaracji w sprawie i podpisaniu umowy od 06.09.2021 r.

      Dyrektor ZSP12 Izabela Wojtycka, Kierownik świetlicy Sylwia Piątek, Koordynator działań świetlicy zewnętrznej Roksana Koniuszewska - Garncarek

     • Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

     • 27.08.2021 r.

      Klasy I - na ul. Suwalskiej 5

       

      Przy sprzyjającej pogodzie (bez deszczu):

      dbając o stworzenie optymalnych warunków bezpieczeństwa i zachowanie rygoru sanitarnego, zorganizowaliśmy Inaugurację roku szkolnego 2021/2022 dla klas 1  na boisku sportowym o godzinie 8:30. Spróbujemy wspólnie, w tym ważnym dla nas, dzieci i ich rodziców dniu, uczcić go, zaśpiewać hymn państwowy, uroczyście wprowadzimy sztandar szkoły. Po oficjalnej części uczniowie i opiekunowie przejdą wraz z wychowawcami na pierwsze wspólne spotkanie w klasach. Rodzice uczniów klas pierwszych będą mieli wówczas wyjątkowo wstęp do szkoły. Przypominamy, że w szkole w częściach wspólnych obowiązuje noszenie maseczki zakrywającej nos i usta oraz dezynfekcja rąk.

      1a - sala 32

      1b – sala 52

      1c – sala 54

      1d – sala 50

      1e - sala 53

      1f – sala 55

      1g – sala 33

      1h – sala 51

       

      Klasy I - na ul. Suwalskiej 5

      Jeżeli warunki pogodowe nie pozwolą na spotkanie na boisku szkolnym:

       

      zapraszamy uczniów i ich opiekunów bezpośrednio na spotkanie z wychowawcami w salach. Udajemy się na nie wejściem głównym. Wychowawcy będą oczekiwać na dzieci w holu głównym szkoły. Rodzice uczniów klas pierwszych będą mieli wówczas wyjątkowo wstęp do szkoły. Przypominamy, że w szkole w częściach wspólnych obowiązuje noszenie maseczki zakrywającej nos i usta oraz dezynfekcja rąk.

       

      Spotkania potrwają około 1,5 godziny. Klasy pierwsze opuszczą sale około 10.00, w zwolnionych pomieszczeniach zorganizowane zostanie wietrzeniu i dezynfekcja stolików i krzesełek.

       

      Spotkania uczniów z klas II, III, IV, V, VI oraz VII C i VII D z wychowawcami  na ul. Suwalskiej 5

      Uczniowie wchodzą do szkoły wejściami dedykowanymi i stamtąd kierowani są przez pracowników do sal według przydziału opisanego poniżej. Przypominamy, że w szkole w częściach wspólnych obowiązuje noszenie maseczki zakrywającej nos i usta oraz dezynfekcja rąk.

      Klasy 2 (ul. Suwalska) godz. 10:30 Wejście dedykowane A od strony boisk , drogi p.poż

      2a – sala 31

      2b – sala 51

      2c – sala 50

      2d – sala 32

      2e – sala 30

      2f – sala 33

      2g – sala 52

       

      Klasy 3 (ul. Suwalska) godz. 11:30 Wejście dedykowane B od strony boisk , drogi p.poż

      3a – sala 55

      3b – sala 53

      3c – sala 54

      3d – sala 49

      3e – sala 33

      3f – sala 50

       

      Klasy 4 (ul. Suwalska) godz 9:00 Wejście dedykowane C od strony boisk , drogi p.poż

      4a – sala 105

      4b – sala 108

      4c – sala 124

      4d -  sala 125

      4e – sala 106

       

      Klasy 5 (ul. Suwalska) godz 10:00 Wejście dedykowane D od strony boisk , drogi p.poż

      5a – sala 122

      5b – sala 124

      5c – sala 107

      5d -  sala 123

      5e – sala 121

       

      Klasy 6 oraz 7c i 7d (ul. Suwalska) godz 11:00 Wejście dedykowane C od strony boisk , drogi p.poż

      6a – sala 108

      6b – sala 120

      6c – sala 124

      6d -  sala 125

      7c – sala 105

      7d – sala 106

       

      Spotkania uczniów z klas VII A, VII B, VII F, VII G, VII H oraz klas VIII z  wychowawcami na ul. Lubelskiej 95a.

       

      Wejście główne do budynku. Przypominamy, że w szkole w częściach wspólnych obowiązuje noszenie maseczki zakrywającej nos i usta oraz dezynfekcja rąk.

       

      Klasy 7 (ul. Lubelska 95a) godz 9:30

      7a – sala 8

      7b – sala 9

      7e – sala 1

      7f -  sala 17

      7g – sala 13

      7h – sala 14

       

      Klasy 8 (ul. Lubelska 95a) godz 10:30

      8a – sala 8

      8b – sala 9

      8c – sala 12

      8d -  sala 20

      8e – sala 16

      8f – sala 17

      8g – sala 18

      Do zobaczenia!

      Dyrektor ZSP 12 Izabela Wojtycka

     • Informacja o obiadach

     • Szanowni Rodzcie,

      stołówka szkolna będzie czynna od poniedziałku 6 września 2021r.  Informacje dotyczące funkcjonowania stołówki szkolnej znajdziecie Państwo w zakładce Szkoła/Wyżywienie lub pod nr. Telefonu: 71 798-69-18  w.105 /st. intendent/

     • Nakręć się pozytywnie

     • 28.08.2021 r.

      Pewnego wieczoru lipcowgo w ubiegłym roku, a dokładnie (żeby nie brzmiało jak bajka) w ponoć feralny dzień 13.07.21 r., przeglądając strony internetowe Wrocławia, przypomniałam sobie o świetnej akcji społecznej: https://hospicjum.wroc.pl/nasze-akcje/nakretki-dla-hospicjum/. Okazało się, że w naszej społeczności lokalnej też są jej zwolennicy, więc w porozumieniu z Panem Sławomirem Czerwińskim rozpoczęliśmy wspólne działania - umiejscowienia pojemnika - serca na terenie ZSP12. Dotychczas obsługą serducha zajmowała się Rada Osiedla Maślice. W dniu 20.08.21 r. ustaliliśmy, że ZSP12 zajmie się obsługą serca. Oddaję je w ręce naszego Szkolnego Wolontariatu i jego nauczycieli-opiekunów: Pana Tomasza Krakowiaka i Gabrieli Mueller. Świetna, pożyteczna i skuteczna akcja. Pozostańcie wierni sercu na Suwalskiej i tylko tu wrzucajcie swoje plastikowe nakrętki co i ja czynię :-).  Pozdrawiam Dyrektor ZSP 12 Izabela Wojtycka

     • Procedury bezpieczeństwa COVID oraz Regulamin organizacji pracy

     • 27.08.2021 r. 

      Szanowni Państwo, poniżej załączam procedury obowiązujące w roku szkolnym 2021/2022 związane z tworzeniem bezpiecznych warunków pobytu na terenie ZSP 12 uczniów i pracowników. Praca odbywa się w kilku budynkach:

      -zajęcia dydaktyczne klas 1-6 oraz 7c i 7d organizowane są w budynku przy ulicy Suwalskiej 5;

      -zajęcia opieki świetlicowej organizowane są w budynku przy ul Suwalskiej 5 dla klas 1, 2 i 3c, natomiast dla pozostałych klas 3 w budynku przy ul. Fromborskiej 12;

      -zajęcia dydaktyczne dla klas 7 i 8 (z wyjątkiem klas integracyjnych 7c i 7d) zorganizowane są w budynku przy ul. Lubelskiej 95a;

      -żywienie dzieci zorganizowane jest w budynku przy ul. Suwalskiej 5;

      -odbiory podręczników zostaną zorganizowane przez bibliotekarzy w budynku przy ul. Suwalskiej 5 w ciągu 2 pierwszych tygodni nauki, o terminach poinformują wychowawcy klas.

      Procedury_bezpieczenstwa_SP26_COVID_sierpien_21.pdf

      Zasady_przemieszczania_sie_po_budynku_szkoly_21_22.pdf

      Regulamin_organizacji_pracy_21_22(1).pdf​​​​​​​

      Na chwilę obecną  nadal obowiązują wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 19 listopada 2020 dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, wydane na podstawie art. 8a ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 59, oraz z 2020 r. poz. 322, 374, 567 i 1337). W szkołach podstawowych od 1 września 2021 obowiązują wytyczne opracowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia oraz Głównym Inspektoratem Sanitarnym dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.W przypadku pojawienia się na terenie przedszkola lub szkoły przypadku koronawirusa Sars-CoV-2 dyrektor jednostki składa wniosek do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego we Wrocławiu dotyczący zgłoszenia przypadku zakażenia u nauczyciela (pracownika) lub ucznia (dziecka) oraz występuje o zgodę na zawieszenie działalności / zdalne nauczanie .Okres zawieszenia/kwarantanny liczony jest na 10 dni od daty ostatniego pobytu dziecka/osoby zakażonej w placówce. Według informacji przekazanych przez PPIS: kwarantannie nie będą podlegać osoby zaszczepione podwójną dawką oraz te, które są ozdrowieńcami (przebycie zakażenia w warunkach izolacji nie dawniej niż 6 miesięcy od chwili aktualnego zgłoszenia).

      Dyrektor ZSP12 Izabela Wojtycka

     • Organizacja pracy świetlicy 2021/2022

     • 27.08.2021 r.

      Szanowni Rodzice,

      w nadchodzącym roku szkolnym 2021/2022 zajęcia opieki świetlicowej będą zorganizowane w dwóch budynkach: przy ul. Suwalskiej 5 klasy 1-2 i klasa 3c integracyjna oraz przy ulicy Fromborskiej 12 pozostałe klasy 3. Opieka uruchomiona zostaje od 02.09.2021 r.

      Poniżej przedstawiamy podział poszczególnych klas na grupy świetlicowe. Każda z grup przydzielona jest do wychowawcy świetlicy, jak również do danej sali, w której odbywać się będą zajęcia opiekuńczo – wychowawcze.

      Przypominamy, że warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest złożenie karty kwalifikacyjnej oraz pozytywne rozpatrzenie jej przez komisję rekrutacyjną. Kolejne posiedzenie komisji odbędzie się 30.08.2021. Dzieci nie będą przyjmowane z dnia na dzień, ponieważ opiekę nad nimi trzeba zaplanować, zorganizować, powierzając określonemu nauczycielowi, pod pieczą którego musi znajdować się maksymalnie 25 uczniów.

      Rodziców, którzy jeszcze nie złożyli wniosków, prosimy o jak najszybsze przesłanie deklaracji na adres: sp26.wroclaw@wp.pl

      Poniżej znajduje się link, pod którym  można pobrać kartę zapisu dziecka do świetlicy szkolnej:

      https://zsp12wroclaw.edupage.org/a/dokumenty

      Poniżej przydział klas do poszczególnych grup i sal wraz z opiekunami:

      Organizacja grup świetlicowych


      Dzieciom życzymy miłej zabawy i nauki w świetlicy, a Rodziców prosimy o jak najszybsze sprostanie formalnościom związanym z zapisem dzieci. Do zobaczenia :-) Dyrektor ZSP 12 Izabela Wojtycka i kierownik świetlicy Sylwia Piątek

    • Zapisy do świetlicy dla klas I
     • Zapisy do świetlicy dla klas I

     • Rodziców deklarujących chęć uczestnictwa dziecka w zajęciach świetlicowych prosimy o wypełenie karty zapisu. Dokument proszę dostarczyć do skrzynki podawczej (hol główny szkoły) bądź drogą elektroniczną na adres: sp26.wroclaw@wp.pl (czytelne zdjęcie lub skan). 

       

      Karta zapisu

       

    • Wykrzyknik
     • Informacje dla rodziców uczniów klas 1!

     • Wyprawka szkolna pierwszoklasisty w roku szkolnym 2021/2022

      Podręczniki i ćwiczenia (z wyjątkiem religii) są bezpłatne. Dzieci otrzymają je w szkole, w pierwszym/drugim tygodniu nauki. Prosimy o obłożenie i podpisanie podręczników, ćwiczeń i zeszytów. Wyprawkę ucznia należy przynieść do klasy w pierwszym tygodniu nauki. Informacja dotycząca podręczników do religii do kl. I na rok szkolny 2021/2022 będzie podana na początku września.

      W tornistrze: 2 zeszyty 16- kartkowe w 3 linie, 2 zeszyty 16 – kartkowe w kratkę, piórnik.

      Piórnik: 2 ołówki, temperówka zamykana, gumka do mazania, kredki ołówkowe, nożyczki, linijka 15-20 cm, klej w sztyfcie, flamastry.

      Materiały plastyczne, które uczeń zostawia w szkole:

       2 bloki rysunkowe – białe A4

      • 1 blok rysunkowy – kolorowy A4

      • 1 blok techniczny biały i 1 kolorowy A4 

      • 2 tekturowe teczki na gumkę (podpisane z przodu)

      • 4 kolorowe bibuły

      • farby plakatowe i akwarelowe

      • pędzle w trzech rozmiarach

      • pojemnik na wodę

      • kredki świecowe - BAMBINO

      • kredki ołówkowe

      • plastelina

      • papier kolorowy

      • papier ksero – ryza

      • teczka tekturowa na rysunki

      • 2 koperty

       

      Strój sportowy:

      • koszulka biała na zmianę,

      • spodenki sportowe (czarne lub granatowe)

      W szkole obowiązuje obuwie zmienne oraz obuwie sportowe z jasną podeszwą przeznaczone do ćwiczeń ruchowych na sali gimnastycznej!

       

      Proszę również o zapoznanie się z informacjami o obiadach szkolnych:

      WYŻYWIENIE W ZSP NR 12

       

       

    • Witajcie wakacje! - Świetlicowy Przegląd Poezji
     • Witajcie wakacje! - Świetlicowy Przegląd Poezji

     • W dniu 18 czerwca 2021r. uczniowie klasy 1a i 1c wzięli udział w Świetlicowym Przeglądzie Poezji pt. "Witajcie wakacje!"  Nasz występ swoją obecnością zaszczyciły pani dyrektor Izabela Wojtycka, kierownik świetlicy pani Sylwia Piątek oraz wychowawczyni klasy 1a pani Anna Sotnik.  O wystrój sali zadbali uczniowie klasy 1a i 1c pod czujnym okiem pani Iwony Browarny oraz Olgi Kunysz - Dziękujemy za piękny plakat :)

      Piękne dekoracje utworzyły w sali prawdziwie wakacyjny klimat. Recytowane przez dzieci wiersze wprowadziły nas w nastrój lata, przypominając, że już za tydzień pożegnamy szkołę i rozpoczniemy wyczekane wakacje.

      W czasie przeglądu usłyszeliśmy wiersze "Jeszcze tydzień", "Nadejście lata", "Czerwiec", "Wakacje", a także wysłuchaliśmy kilku cennych rad na temat bezpieczeństwa w czasie wakacyjnego wypoczynku.

      Cały przegląd zakończyliśmy wspólnie piosenką pt."Lato na dywanie".

      Po występie dzieci wsłuchały się w przemowę pani dyrektor, a następnie otrzymały dyplomy, drobne upominki oraz gromkie brawa za odwagę i piękny występ.

       

      Organizatorzy

      Agnieszka Król-Bawoł

      Iwona Browarny

      Olga Kunysz

  • Kontakt

   • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 we Wrocławiu
   • sekretariat.zsp12@wroclawskaedukacja.pl
   • ul. Suwalska 5 54-104 Wrocław
   • Tel. 71 798 69 18