• PADLET BIBLIOTECZNY DLA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

• 14.05.2021 12:41
          • Zapraszam do zaglądania na padlet biblioteczny, na którym uczniowe z klas 1-3 mogą znaleźć ciekawe informacje na temat książek i nie tylko,są tam również nowości, które pojawiaja się w bibliotece oraz rózne ciekwostki, które moga Was zainteresować.

Serdecznie zapraszam Monika Kicman

Link do padletu:
          • 23  KWIECIEŃ - DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH
          • 23 KWIECIEŃ - DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH

• 14.05.2021 12:31
          • 23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich - z tej okazji zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w działaniach związanych
            z czytaniem:

Tutaj zobacz wydarzenia - Dzień Książki 2021

1. Dnia 23 kwietnia zapraszamy uczniów klas 4-8 do głosowania na ulubioną książkę. Trzeba wejść na stronę www.menti.com, wpisać kod
            i zagłosować. Uczniowie otrzymali kody w wiadomości przez Librus.

2. Konkurs dla klas 1-8 "Zrób książkę -pizzę". Szczegóły konkursu znajdują się na padlecie biblioteki: link

3. Zajęcia on-line: klasy 1-3 pt. "Czytanie na ekranie", klasy 7-8 pt. "Książka i prawo autorskie"

4. Wiosenne wietrzenie pokoju: jeżeli przeczytałeś ciekawą książkę wydaną w latach 2018-2021 i chciałbyś podzielić się z nią z innymi czytelnikami, przekaż ją do biblioteki szkolnej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych akcjach!

Aldona Małek-Zdobylak i Monika Kicman - nauczyciele bibliotekarze
            przy wsparciu nauczycieli języka polskiego

• MIĘDZYSZKOLNO-PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ''NIEBIESKA WSTĄŻKA ANIOŁA DLA ZIEMI".

• 01.12.2020 14:30
          • W ramach projektu ekologicznego „Niebieska wstążka dla drzew we Wrocławiu” wpisanego w akcję „Cały Wrocław czyta”
            Serdecznie zapraszamy przedszkolaków i dzieci szkół podstawowych z Miasta Wrocławia do udziału w naszym konkursie. Przedmiotem konkursu jest autorska przestrzenna praca plastyczna wykonana techniką lepienia z gliny lub plasteliny umieszczona na twardej podstawce. Wykonaną pracę należy przesłać lub dostarczyć do siedziby organizatora konkursu w terminie 29.01.2021r.(włącznie). Wszystkie informacje dotyczące organizacji konkursu znajdują się na stronie Szkoły Podstawowej nr 29 im. Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu www.sp29.wroc.pl

Serdecznie zapraszam do udzału w konkursie-Monika Kicman
          • Pani Teatrzyk "Bajeczki z walizeczki"

• 03.06.2019 22:29
          • W ramach dni bibliotek tj. 8-15maja odbył się w bibliotece miejskiej występ wrocławskiej aktorki znanej jako Pani Teatrzyk pod tytulem "Bajeczki z walizeczki".
            Przedstawienie odbylo sie w bibliotece miejskiej filia nr 7,we  współpracy z biblioteką szkolną SP 26.