• I love Maths - zmagania konkursowe

• 05.12.2023 07:58
        • Uczniowie klas 7 - 8 po ponad dwóch miesiącach poznawania nowego słownictwa oraz rozwiązywania zadań matematycznych w języku angielskim, wypełniania krzyżówek, wykreślanek, grania w gry edukacyjne jak również udział w klasowych quizach przystąpili do konkursu, w którym mogli pochwalić się nowo zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Konkurs polegał na rozwiązaniu ośmiu zadań matematycznych w języku angielskim.

• I LOVE MATHS GEOMETRIA, UŁAMKI I NAGRODY

• 18.10.2023 07:54
        • Od września br. w naszej szkole dla klas 7 – 8 realizowany jest projekt edukacyjny ILoveMaths, który znalazł się w gronie wyróżnionych grantem przez fundację mBanku – mFundację. Uczniowie zrealizowali już 2/3 założonego w projekcie materiału w postaci nowego zasobu słownictwa oraz zadań. Pierwsza część dotyczyła liczb i działań na liczbach, druga część geometrii. Uczestnicy projektu wypełniali wykreślanki wyrazowe, rozwiązywali krzyżówki, typowe zadania matematyczne w języku angielskim, brali udział w quizach klasowych na platformie Kahoot jak również korzystali z gier przygotowanych na platformie WordWall.
        •  I LOVE MATHS – LICZBY I DZIAŁANIA NA LICZBACH

• 29.09.2023 08:35
        • Podczas pierwszej części uczniowie otrzymają od nauczycieli słowniczki polsko – angielskie z zakresu liczby i działania na liczbach. Podczas zajęć uczniowie w grupach rozwiążą pierwsze zadania matematyczne w języku angielskim, wezmą udział w quizie online, uzupełnią krzyżówkę oraz spróbują swoich sił w popularnej zabawie typu wykreślanka wyrazowa.

• I LOVE MATHS - mPOTĘGA W ZSP12

• 04.09.2023 07:49
        • W roku szkolnym 2023/24 w naszej szkole realizowany jest projekt I LOVE MATHS, który znalazł się w gronie projektów edukacyjnych wyróżnionych przez mFundację (fundację mBanku). W X edycji mPotęgi grantami w kategorii klas 7 – 8 nagrodzonych zostało 91 szkół z całej Polski.