• I love Maths - zmagania konkursowe

• 05.12.2023 07:58
      • Uczniowie klas 7 - 8 po ponad dwóch miesiącach poznawania nowego słownictwa oraz rozwiązywania zadań matematycznych w języku angielskim, wypełniania krzyżówek, wykreślanek, grania w gry edukacyjne jak również udział w klasowych quizach przystąpili do konkursu, w którym mogli pochwalić się nowo zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Konkurs polegał na rozwiązaniu ośmiu zadań matematycznych w języku angielskim.

• ​​Zadania posiadały różny poziom trudności. Konkurs rozstrzygnięto przyznając nagrody 41 uczniom w kategoriach I, II, III, IV miejsca oraz nagrody pocieszenia. Uczniowie nagrodzeni w konkursie miejscami I, II, III, IV  otrzymali dyplomy oraz nagrodę rzeczową - grę planszową. We wrześniu, listopadzie i grudniu wszyscy uczestnicy projektu wypełniali kartę ewaluacyjną, która miała wskazać przyrost wiedzy i umiejętności uczniów. Każdy uczestnik projektu taki przyrost wiedzy i umiejętności wykazał. Przypomnijmy również, że we wrześniu wszyscy uczniowie klas 7 - 8 otrzymali niepowtarzalne długopisy z napisem I LOVE MATHS, od którego to momentu wszyscy mogli poczuć się pełnoprawnym uczestnikiem szkolnego konkursu I LOVE MATHS. W związku z tym, że wiele prac konkursowych było na bardzo podobnym poziomie, nauczyciele koordynujący projekt postanowili nagrodzić pięknymi linijkami uczniów, którym niewiele zabrakło do nagrody rzeczowej. Gratulujemy zwycięzcom konkursu, a wszystkim uczniom zaangażowania i aktywności. Projekt dofinansowała fundacja mBanku - mFundacja.

Opracował Marek Berkowski

I love Maths - zmagania konkursowe - Obrazek 1