• Jesień - roztargniona malarka

• 19.02.2024 07:53
        • Uczniowie klas 1-3 naszej szkoły od października do końca listopada uczestniczyli w projekcie edukacyjnym "Jesień Roztargniona Malarka". Głównym celem było kształtowanie twórczej ekspresji poprzez różnorodne środki wyrazu, zwiększenie świadomości przyrodniczej uczniów oraz integracja społeczności szkolnej. Przez liczne działania, udało się nam osiągnąć te cele, tworząc niezapomniane doświadczenia edukacyjne.
        • PROJEKT EDUKACYJNY – JESIEŃ ROZTARGNIONA MALARKA

• 04.10.2023 09:19
        • Adresaci: uczniowie klas 1-3 SP nr 26 we Wrocławiu

Czas realizacji: 05.10- 30.11.2023 r.

Autorki i koordynatorki projektu:

Angelika Smal- Nieborak,  Joanna Petri i  Beata Tomaszewska

Wstęp

Jakże nie kochać jesieni pełnej barw, darów i ciekawych zjawisk. To wyjątkowa pora roku, pobudzająca zmysły i wyobraźnię. Bogactwo naturalnych materiałów plastycznych jest nie do przecenienia, a dynamika zmian zachodzących w przyrodzie umożliwia rozwijanie zainteresowań i pasji. Mamy nadzieję, że opracowany przez nas projekt pozwoli odkryć i wykorzystać uroki jesieni, a podglądanie natury i wirtualna podróż po lasach, sadach i parkach zainspiruje uczniów naszej szkoły do kreatywnego myślenia i działania.

Zapraszamy chętnych nauczycieli klas 1-3 oraz wychowawców świetlicy do udziału w projekcie.

Autorki i koordynatorki projektu:

Angelika Smal- Nieborak,  Joanna Petri i  Beata Tomaszewska