• Witajcie wakacje! - Świetlicowy Przegląd Poezji

• W dniu 18 czerwca 2021r. uczniowie klasy 1a i 1c wzięli udział w Świetlicowym Przeglądzie Poezji pt. "Witajcie wakacje!"  Nasz występ swoją obecnością zaszczyciły pani dyrektor Izabela Wojtycka, kierownik świetlicy pani Sylwia Piątek oraz wychowawczyni klasy 1a pani Anna Sotnik.  O wystrój sali zadbali uczniowie klasy 1a i 1c pod czujnym okiem pani Iwony Browarny oraz Olgi Kunysz - Dziękujemy za piękny plakat :)

Piękne dekoracje utworzyły w sali prawdziwie wakacyjny klimat. Recytowane przez dzieci wiersze wprowadziły nas w nastrój lata, przypominając, że już za tydzień pożegnamy szkołę i rozpoczniemy wyczekane wakacje.

W czasie przeglądu usłyszeliśmy wiersze "Jeszcze tydzień", "Nadejście lata", "Czerwiec", "Wakacje", a także wysłuchaliśmy kilku cennych rad na temat bezpieczeństwa w czasie wakacyjnego wypoczynku.

Cały przegląd zakończyliśmy wspólnie piosenką pt."Lato na dywanie".

Po występie dzieci wsłuchały się w przemowę pani dyrektor, a następnie otrzymały dyplomy, drobne upominki oraz gromkie brawa za odwagę i piękny występ.

Agnieszka Król-Bawoł

Iwona Browarny