• Powrót do szkoły i przedszkola

• Bieżące informacje 21.09.24

Dodał: Izabela Wojtycka

Data publikacji: 2024-09-21

Treść: Szczęśliwie fala powodziowa nie dotarła do budynków przy ul. Suwalskiej i Lubelskiej. Wojsko opuszcza naszą szkołę i udaje się w ślad za żywiołem... W imieniu dowódcy przekazuję podziękowania wszystkim życzliwie zaangażowanym w pomoc przy zakwaterowaniu i pobycie wojska w szkole.

Jeżeli będziecie Państwo mogli, przy okazji sprzątania własnych siedzib z zabezpieczeń przeciwpowodziowych, zabrać i nasze worki, to będziemy bardzo wdzięczni. Wrocław oddaje swoje popakowane, suche worki tym, którzy ich bardzo potrzebują, bo zagrożenie przeniosło się w ich rejony.Punkt zbierania worków jest stosunkowo blisko na Tarczyńskim Arena.

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że w poniedziałek wracamy do naszej szkolnej i przedszkolnej rzeczywistości i od nowa zajmujemy się naszymi codziennymi sprawami.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za ogrom pomocy, czekamy na Was w poniedziałek i do zobaczenia.

• Zawieszenie zajęć 19-20.09.24 r.

• Dodał: Izabela Wojtycka

Data publikacji 2024-09-18

Treść: Informuję o zawieszeniu zajęć w szkole i przedszkolu w dniach 19-20.09.2024. Zarzadzenie_nr_02_09_2024.pdf

Zapotrzebowanie na opiekę świetlicową od godz. 6.30 do godz. 17.00 dla dzieci rodziców zaangażowanych bezpośrednio w działania związane z zagrożeniem powodziowym proszę zgłaszać na adresy librusowe szkoła: kierownika świetlicy Pani Sylwii Piątek,

przedszkole: wicedyrektor Joanny Goman.

Zawieszenie zajęć następuje za zgodą organu prowadzącego i po poinformowaniu organu nadzoru. Pełna treść zarządzenia opublikowana na stronie internetowej ZSP nr 12 we Wrocławiu

• Zabezpieczenie kanałów na drodze - ważne

• Dodał Izabela Wojtycka

Data publikacji2024-09-18

Treść W związku z koniecznością zabezpieczenia kanałów znajdujących się na drodze wewnętrznej prowadzącej do placówki, wejścia głównego PRZY ULICY SUWALSKIEJ, wprowadzam zakaz poruszania się po niej samochodów. Jest to droga ppoż, której ograniczenia ruchu łatwo pokonają wozy straży. Natomiast ze względów konieczności poczynienia przygotowań do odparcia potencjalnego zagrożenia proszę usunąć z niej swoje pojazdy. Pojazdy utrudniające bezpośrednio prace zabezpieczające to: DSR56804, DW1CK11. Stoją w najbliższym sąsiedztwie studzienek. PROSZĘ O NATYCHMIASTOWE UDOSTĘPNIENIE MIEJSCA DO ZABEZPIECZEŃ.

• Możliwy przybór wód gruntowych udostępnienie parkingu

• Ze względu na wzmożone opady deszczu i możliwy przybór wód, podmywanie garaży podziemnych, dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 12 we Wrocławiu umożliwia mieszkańcom ul. Suwalskiej parkowanie na terenie parkingu niestrzeżonego przy szkole na ul. Suwalskiej 5 - do odwołania zagrożenia powodziowego Dyrektor ZSP nr 12 Izabela Wojtycka

• „Szkoła Myślenia Pozytywnego”

• Już od ośmiu lat nasza szkoła bierze udział w programie „Szkoła Myślenia Pozytywnego”, którego pomysłodawcą jest Instytut Pozytywnej Edukacji.

"Szkoła Myślenia Pozytywnego" to program kompleksowego wsparcia dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli w profilaktyce zdrowia psychicznego oraz upowszechniania wiedzy na jego temat. Tak jak dbamy o prawidłowy rozwój fizyczny dzieci i młodzieży, tak samo chcemy zadbać o ich zdrowie psychiczne i dać im siłę do harmonijnego rozwoju. Całości działań przyświeca idea edukacji opartej na haśle: Lepiej się czujesz, lepiej się uczysz.

Co miesiąc szkoła będzie otrzymywała zadanie do wykonania. Poprzez te zadania chcemy zachęcić naszych uczniów, aby podchodzili do życia z pozytywnym nastawieniem, a w ten sposób lepiej radzili sobie ze stresem i problemami dnia codziennego. Po wykonaniu tych zadań szkoła będzie mogła otrzymać certyfikat „Szkoły Myślenia Pozytywnego”

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze stroną: https://programsmp.pl/ .

pedagog Beata Tran Quoc