• Harmonogram pracy bibliotek szkolnych

• Od dnia 1 lutego biblioteka szkolna:

- przy ul. Suwalskiej jest czynna w  poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki w godz. 8.00 - 14.00, środy 8.30 - 14.30

przy ul. Lubelskiej jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 -14.30

Proszę zamawiać książki przez Librus (klasy 1-3) lub MS Team (kl. 4-8).

Jak zwrócić książkę? - Proszę włożyć książkę do kartonu przeznaczonego na zwroty, znajdującego się w przedsionku szkoły.  Proszę za okładkę włożyć kartkę z imieniem i pierwszą literą nazwiska dziecka oraz klasą (np. Zuzanna N., kl. 4b)

Zapraszamy do kontaktu,

Monika Kicman - ul. Suwalska (nick MS Team: monkic9742)

Aldona Małek-Zdobylak  -ul. Lubelska (nick MS Team: aldmal0695)

• Szkoła Myślenia Pozytywnego

• Za nami realizacja działań w ramach programu "Szkoła Myślwenia Pozytywnego - Komunikacja bez przemocy i Mediacje". Zdobyliśmy certyfikat Certyfikaty_dla_szkol_2_24.pdf, ale ważniejsze dla nas są zdobyte w ramach programu doświadczenia, które nadal wykorzystywać będziemy w pracy z naszymi Uczniami i ich Rodzinami. Program realizowany był przez naszych nauczycieli we współpracy z Instytutem Edukacji Pozytywnej. Partnerami projektu byli również: Polskie Centrum Mediacji oraz Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu. Izabela Wojtycka

• Zdalne kolędowanie :)

• Chociaż święta już za nami to wróćmy jeszcze na moment do tego pięknego czasu za sprawą naszych uczniów, którzy pod batutą nauczyciela muzyki p. Pauliny Zwarycz stworzyli takie oto małe perełki :)

• Powrót do szkoły klasy 1-3

• Szanowni Rodzice, Uczniowie i Uczennice,

w związku z powrotem uczniów klas I-III szkół podstawowych do nauki stacjonarnej, mając na uwadze wytyczne MEiN, bardzo prosimy o zapewnienie dzieciom stosownego ubioru do panującej aury tak, aby mogły uczestniczyć w zajęciach, przerwach organizowanych poza budynkiem szkoły, na terenie ZSP 12.  Zaleca się korzystanie przez uczniów z boiska szkolnego oraz pobytu na świeżym powietrzu na terenie szkoły. W związku z powyższym nauczyciele klas 1-3 i świetlicy będą codziennie przez minimum godzinę organizować zajęcia z uczniami na świeżym powietrzu. Prosimy o wyposażenie uczniów w środki ochrony osobistej-osłony nosa i ust.

Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi od 18.01.2021 Procedurami  18_01_21_Procedury_bezpieczenstwa_SP26.pdf

Wracają do funkcjonowania również grupy świetlicowe w godzinach 6:30-17:00 dostępne  dla wszystkich uczniów klas 1-3, którzy zapisani byli na zajęcia w bieżącym roku szkolnym.

Od 18.01.2021 r. przywracamy także działalność żywienia na terenie szkoły, więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły w aktualnościach.

Zajęcia zorganizowane są zgodnie z wytycznymi MEiN, MZ i GIS, do poszczególnych klas przydzielona jest stała kadra nauczycielska. Jednak należy zaznaczyć, że w przypadku absencji nauczycieli organizowane będą zastępstwa. Zajęcia z etyki i gimnastyki korekcyjnej są zajęciami międzyoddziałowymi, które  prowadzone będą  w większych niż standardowo salach dydaktycznych.

Witamy Naszych Uczniów i Uczennice klas 1-3 w progach szkoły od 18.01.2021 r. :-)

Izabela Wojtycka Dyrektor ZSP 12, Paulina Pakuła Wicedyrektor ds. kl.1-3, Sylwia Piątek Kierownik Świetlicy.

• Stołówka szkolna od dnia 18 stycznia 2021r.

• Ważna informacja dla Rodziców uczniów klas I-III korzystających ze stołówki szkolnej od dnia 18 stycznia 2021r.

Drodzy Rodzice,

od dnia 18 stycznia 2021r. wznawiamy wydawanie obiadów  szkolnych dla klas I-III szkoły podstawowej. Bardzo prosimy rodziców uczniów korzystających z posiłków o dokonanie płatności w systemie jemwszkole.

Warunkiem otrzymania posiłku jest deklaracja poprzez złożenie zamówienia posiłku na poszczególne dni miesiąca w systemie jemwszkole

Wszystkie niewykorzystane posiłki będą uwzględniane przy bieżącej płatności.

Adres strony do logowania i dokonania deklaracji.

Kontakt z intendentem pod nr tel. 71 798-69-18 w. 105