• Europejskie wyróżnienie dla naszego projektu

• 20.06.2023 11:47
        • Nasz ubiegłoroczny projekt „Halte dein Gehirn fit”, który realizowaliśmy we współpracy ze szkołami z Grecji, Hiszpanii i Słowenii otrzymał prestiżowe wyróżnienie: Europejską Odznakę Jakości eTwinning.
        • Europejska Odznaka Jakości - eTwinning

• 19.06.2023 10:40
        • Miło nam poinformować, że nasz zeszłoroczny projekt "Unsere Märchenwelt", mający na celu zapoznanie uczniów z twórczością Braci Grimm, a  realizowany we współpracy ze szkołami z Hiszpanii, Włoch, Grecji, Danii, Słowenii, Chorwacji i Francji został nagrodzony Europejską Odznaką Jakości.

Wielkie brawa dla naszych uczniów!

• eTwinning Day 9.05.23

• 09.05.2023 11:53
        • Dziś obchodzimy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień eTwinning. Z tej okazji uczniowie starszych klas mogli obejrzeć międzynarodowy teatrzyk lalek przygotowany przez swoich kolegów w ramach projektu "Unsere Schule in 2050".
        • Book a book

• 11.04.2023 07:35
        • Z okazji międzynarodowego dnia Książki uczestnicy anglojęzycznego projektu eTwinning "Book a book" przygotowali padlet ze zdjęciami  Sleeveface. Zadanie polegało na aranżacji okładki książki i tła, tak by stanowiły spójną całość.  Zapraszamy do obejrzenia naszych kreatywnych zdjęć i zachęcamy do sięgnięcia po książkę, bo "czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymysliła".(W.Szymborska)

Malwina Kordus

• "Eko-moda" - współpraca ze szkołą z Grecji

• 31.03.2023 07:20
        • Naszym kolejnym zadaniem w projekcie eTwinning "Unsere Schule in 2050" było stworzenie strojów z materiałów z recyclingu. Uczniowie przygotowali papierowe i plastikowe torebki, gazety, foliowe worki, bibułę, sznurki, zużyte kalendarze ścienne i zabrali się do pracy. Było kreatywnie, radośnie i kolorowo.