• Inicjujemy nowy projekt eTwinning "Deutsch kreativ"

• 08.11.2021 10:21
        • Nasza szkoła zainicjowała ogólnokrajowy projekt eTwinning pt.: "Deutsch kreativ" dla łącznie 20 szkół z całej Polski. W trakcie trwania projektu uczniowie wcielą się w rolę podróżników, artystów, reporterów, a nawet detektywów i mikołajów, wykonując wspólnie ciekawe zadania. Wszystko po to, by zwiększyć motywację i zainteresowanie nauką języka niemieckiego. Zadania wykonają uczniowie klas 8a, 8f, 7a,7f.

Inicjujemy nowy projekt eTwinning "Deutsch kreativ" - Obrazek 1
        • Europejskie wyróżnienie

• 29.10.2021 08:48
        • Wczoraj otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość:
          Gratulacje! Twoja szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "Die Müll - Vermeidungstester". Oznacza to, że Twoja praca, praca Twoich uczniów i Twojej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

• Międzynarodowa przygoda eTwinning

• 20.10.2021 09:44
        • Kolejna międzynarodowa przygoda przed nami! Razem ze szkołami z Grecji, Słowenii i Hiszpanii realizujemy projekt "Halte dein Gehirn fit". W trakcie zadań dowiemy się jak funkcjonuje mózg, co mu szkodzi, a co sprawia, że działa bardzo sprawnie. Czeka na nas wiele kreatywnych zadań. Pierwsze z nich już za nami, uczniowie przedstawili się i wykonali w programie Canva logo naszego projektu. Wkrótce odbędzie się głosowanie. Trzymajcie kciuki za nasze prace!

• Nasz drugi projekt eTwinning z Krajową Odznaką Jakości

• 20.10.2021 08:36
        • Miło nam poinformować, że zainicjowany przez naszą szkołę międzynarodowy projekt realizowany w okresie nauki zdalnej "Rund um den Tisch" został wyróżniony Krajową Odznaką Jakości. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom z Polski i Słowenii za wspaniałą współpracę.

• Krajowa Odznaka Jakości eTwinning

• 13.10.2021 08:00
        • Miło nam poinformować, że nasz ubiegłoroczny ekologiczny projekt eTwinning "Die Müll-Vermeidungester" został nagrodzony Krajową Odznaką Jakości. Jest to wyjątkowe wyróżnienie za naszą współpracę podczas nauki zdalnej ze szkołami ze Słowenii, Niemiec, Hiszpanii, Włoch oraz Grecji.