• Tworzymy ogólnopolski eko-poradnik

• 09.04.2021 07:41
        • Jeśli nie wiesz jak zadbać o środowisko, to z pewnością pomoże Ci w tym opracowany w ramach naszego ekologicznego projektu eTwinning "Postaw na Ziemię" eko-poradnik. Uczniowie ze szkół podstawowych pokazują, jak w łatwy sposób można zadbać o naszą planetę, zaczynając zmiany od siebie. Mamy nadzieję, że nasza tablica wykonana  w programie Padlet stanie się dla wszystkich źródłem inspiracji.

Bernadetta Walska
        • "Postaw na Ziemię" - Projekt ogólnopolski eTwinning

• 07.04.2021 07:29
        • Właśnie skończyliśmy nasze drugie zadanie. Tym razem wszystkie uczestniczące w projekcie szkoły zostały podzielone na cztery grupy, których zadaniem było stworzenie książeczek online, pokazujących piękno polskiej przyrody. Udało nam się stworzyć mini przewodniki po wszystkich województwach. W każdym z nich znajdziemy niesamowite, naturalne miejsca godne odwiedzenia - zobaczcie sami w jak pięknym kraju mieszkamy.

• Postaw na Ziemię

• 05.03.2021 08:00
        • Rozpoczynamy nowy ogólnokrajowy projekt eTwinning "Postaw na Ziemię", który zainicjowała nasza szkoła. Uczniowie z klasy 8b i 8c oraz klasy 5c będą współpracować ze swoimi rówieśnikami z całej Polski. Do naszego projektu dołączyło już 30 szkół!
          Jego celem jest zwiększenie świadomości ekologicznej uczniów i zainteresowania otaczającą nas przyrodą. Wspólnie zastanowimy się, co jest największym zagrożeniem dla naszej planety i jak możemy jej pomóc. Stworzymy eko-poradnik i quizy, wybierzemy najciekawszy projekt eko-logo koszulki i napiszemy międzyszkolny list do Ziemi. Dzięki naszym wspólnym zadaniom przygotujemy się do  świętowania Międzynarodowego Dnia Ziemi. Mamy nadzieję, że nasze działania zainspirują też Was i razem zadbamy o dobro naszej planety.

Bernadetta Walska