• Listopad i grudzień w świetlicy 2B

• 04.01.2023 11:24
        • Obchodzony co roku w naszej świetlicy ,,Dzień Tolerancji” stał się dla dzieci okazją do refleksji nad własną postawą w odniesieniu do innych osób, kolegów i koleżanek. Uczniowie obejrzeli prezentację ,,Wszyscy jesteśmy różni”. Każde dziecko, miało możliwość swobodnie  wypowiedzieć się czym dla niego jest tolerancja. Uczniowie wiedzą, że każdego należy szanować, mimo różnych zdań, myśli, wyznania czy wyglądu. Zajęcia miały  na celu promować szacunek, akceptację, życzliwość, wyrozumiałość, pomoc i uznanie różnorodności kultur na świecie. Mamy nadzieję, że podjęte działania otworzą serca wszystkich, zachęcą do akceptacji i tolerancji.

• Tolerancja i życzliwość - o ważnych sprawach na wesoło :)

• 16.12.2022 10:50
        • W miesiącu listopadzie uczniowie obchodzili w świetlicy szkolnej dwa ważne, powiązane ze sobą święta: Międzynarodowy Dzień Tolerancji (przypadający na 16 listopada) oraz Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień (przypadający na 21 listopada).
        • Jesień w  świetlicy klasy 3F

• 12.12.2022 12:13
        • Powoli żegnamy jesień, która w ostatnich miesiącach rozgościła się w świetlicy klasy 3F. Pogoda długo nam sprzyjała, dzięki czemu mogliśmy spędzić dużo czasu bawiąc się na świeżym powietrzu. Podczas pobytu w sali świetlicowej  piękna, złota jesień była bohaterką naszych prac plastycznych. Ostatnie miesiące to również czas wielu wydarzeń i imprez w świetlicy szkolnej.
        • Jesienne sprawozdanie z pracy świetlicy  klasy 2f - "Zaczarowany Ołówek ".

• 06.12.2022 08:38
        • Jesienią wiele się działo w "Zaczarowanym Ołówku".  Uczniowie  aktywnie spędzali  czas na świeżym powietrzu, odrabiali zadania domowe,  poznawali kontynenty, zwyczaje zwierząt i z zaangażowaniem brali udział w projektach i uroczystościach szkolnych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z elementami szycia oraz wyszywania. Pogoda  dopisywała, dzięki  czemu dzieci mogły uczestniczyć w wielu zabawach na terenach zielonych naszej szkoły.
        • Światowy Dzień Pluszowego Misia w świetlicy.

• 05.12.2022 08:05
        • Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiony został 25.11 2002r. w 100 rocznicę powstania zabawki, choć historia jej powstania jest znacznie dłuższa. Mimo różnorodności innych zabawek, pluszowy miś wciąż jest ukochany przez dzieci na całym świecie. Misie stały się bohaterami bajek oraz filmów. Również i w naszej szkole 25.11.2022 ta sympatyczna przytulanka odegrała główną rolę.