• Konkurs pt. "Moda na książkę"

• 05.10.2021 10:55
          • Zapraszamy uczniów klas 1 - 8 do wzięcia udziału w konkursie "Moda na książkę" - zadanie konkursowe polega na ozdobieniu koszuli motywami z ulubionej książki lub wykonaniu na koszulce ilustracji do ksiązki.
            Regulamin konkursu został przesłany przez Librus.
            Zapraszamy do udziału!
          • Październik - Miesiąc Bibliotek Szkolnych

• 05.10.2021 08:55
          • Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych serdecznie zapraszamy do udziału w różnych działaniach:

Zobacz wydarzenia - Miesiąc Bibliotek Szkolnych

1. Konkurs pt. „Moda na książkę”- zadanie konkursowe polega na ozdobieniu koszulki motywami z ulubionej książki lub wykonaniu na koszulce ilustracji do książki. Regulamin dostępny w Librusie.

2. Nowości w bibliotece – zobacz i przeczytaj nowości książkowe.

3. Zaproponuj książkę do biblioteki – jeśli przeczytałeś fantastyczną książkę i polecasz ją innym – przyjdź i podaj jej tytuł. Może uda się zakupić ją do biblioteki.

• Rok szkolny 2021/2022 - grafik i zasady wypożyczeń i zwrotów

• 24.09.2021 12:40
          • W roku szkolym biblioteka dla klas 7-8 przy ul. Lubelskiej jest czynna:
            poniedziałek - czwartek  w godz. 8.15 - 14.30
            piątki w godz. 8.15 - 13.15

Zasady wypożyczeń i zwrotów:

1. W bibliotece nosimy maseczki.
            2. W pomieszczeniu może przebywać jednocześnie dwóch uczniów.
            3. Uczniowie samodzielnie wybierają książki po wcześniejszej dezynfekcji rąk - dozownik
            z płynem znajduje się przy wejściu do biblioteki.

Zwracane książki proszę włożyć do kartonu z podpisem "zwroty książek". Karton znajduje się przy wejściu do biblioteki.

Zapraszam, Aldona Małek-Zdobylak

• Wiosenne wietrzenie pokoju - podsumowanie akcji zbiórki książek

• 05.10.2021 09:04
          • Od 23 kwietnia do 31 maja br. w naszej szkole odbyła się akcja przekazywania książek do bibliotek. Szczególną aktywnością wykazali się uczniowie klas 7 i 8, którzy przynieśli do biblioteki przy ul. Lubelskiej ponad 120 książek. Cześć zbiorów zostanie przekazana dzieciom młodszym przy ul. Suwalskiej. Będzie co czytać!

• Dziękujemy za udział w akcji - bibliotekarze szkolni

• The best Book  - głosowanie na najlepszą książkę
          • The best Book - głosowanie na najlepszą książkę

• 14.05.2021 11:16