• Mikołajkowa wycieczka klasy 1d

• 17.12.2017 18:49
        • 5 grudnia uczniowie klasy 1 d wyruszyli na spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami do Chwalimierza. Podczas zabaw dzieci zmieniły się w pomocników świętego Mikołaja. Elfy zdradziły najmłodszym kilka swoich sekretów, wyszkoliły w sztuce przechodzenia przez komin i pokazały zabawy rodem z dalekiej Śnieżnej Krainy.

• Zlot czarownic i czarodziejów w klasie 1d

• 17.12.2017 18:48
        • 30 listopada  do klasy 1d od samego ranka nadlatywały czarownice i czarodzieje. Jak nakazuje tradycja dominującym kolorem sukien, szat i nakryć głowy przybyłych na zlot uczestników, był kolor czarny. Nie zabrakło wyróżniających się z tłumu czarownic w czerwonych i niebieskich szatach.  Powodem tego wielkiego zamieszania był  Zlot czarownic i czarodziejów. W dniu tym nie zabrakło magii, czarów i wróżb oraz dobrej muzyki, przy której wszyscy się świetnie bawili.

• Zbiórkę odzieży dla rodzinnego pogotowia opiekuńczego - klasa 3d

• 13.12.2017 22:12
        • W listopadzie klasa 3d zorganizowała zbiórkę odzieży dla rodzinnego pogotowia opiekuńczego. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim tym, którzy przynieśli odzież. Dziękujemy za dobre serce i zwykłą ludzką życzliwość.🌻🌻Dziękuję również dzieciom, z klasy 3d za pomysł i dobre serce.