• Jak bezpiecznie obcować ze zwierzętami

• 13.11.2018 21:29
        • 13 listopada dzieci z klasy 2b, 2d, 4f i 5a uczestniczyły w zajęciach pt. „ Jak bezpiecznie obcować ze zwierzętami?”. Dzieci miały okazję poznać wspaniałych psich terapeutów - Pana Marcina Wierzbę oraz Panią Barbarę Borzęcką oraz ich cudownych podopiecznych.

• Wycieczka 4a na Cmentarz Żydowski

• 04.11.2018 01:02
        • Klasa 4a w ramach projektu "Szkolne muzea wielokulturowości" uczestniczyła w wycieczce na Cmentarz Żydowski przy ulicy Legnickiej. Uczniowie dowiedzieli się,że cmentarz,który odwiedzają nie jest jedynym we Wrocławiu.  Drugi,a w zasadzie pierwszy znajduje się przy ulicy Sleznej i jest oddzialem Muzeum Miejskiego Wrocławia.

• Udział 1d w XV Międzyszkolnym Rajdzie Turystycznym

• 29.10.2018 23:46
        • W sobotę, dn. 20 października, pierwszoklasiści naszej szkoły wzięli udział w całodniowej turystycznej przygodzie, mianowicie w XV Międzyszkolnym Rajdzie Turystycznym, którego celem było ukazanie i promowanie zabytków i pomników przyrody gminy Oborniki Śląskie,  popularyzację czynnych form wypoczynku wśród uczestników rajdu. Ponadto położono nacisk na kształtowanie nawyków prawidłowego poruszania się po drogach publicznych oraz umacnianie serdecznych więzi koleżeńskich między turystami z różnych szkół.

• Projekt "Klimatycznie Eko-Logicznie" kl. 1d

• 21.10.2018 23:45
        • Dn. 10 października w ramach edukacyjnego projektu "Klimatycznie Eko-Logicznie" uczniowie klasy 1d uczestniczyli w happeningu, zorganizowanym przez MDK Fabryczna oraz Departament Zrównoważonego Rozwoju na pl. Solnym.