• Dialog międzykulturowy, czyli – trochę geografii na etyce

• 16.03.2018 17:28
        • Dzisiejszy świat staje się coraz bardziej multikulturowy. Tym samym może to generować zmiany zarówno na rynku pracy, jak i w edukacji. Zewsząd otaczają nas reformy. Różne dziedziny wiedzy się wzajemnie przenikają i przeplatają. Wskazane jest, aby w miarę szybko przyswajać wiedzę z różnych dziedzin i być kreatywnym. Tak dzieje się obecnie i w edukacji, i na rynku pracy.

• Eksperymenty przyrodnicze w klasie 1d

• 16.03.2018 17:27
        • Dzieci chętnie przystępują do wszelkich zadań, które mają charakter doświadczenia lub eksperymentu. Zajęcia zawierające tego typu działania wyzwalają w uczniach większą aktywność, chęć do działania, prowokują pytania, prowadzą do szybszego i częstszego formułowania wniosków.

• Majsterkowo

• 16.03.2018 17:26
        • Uczniowie klasy Ia , Id oraz IIIh wzięli udział w warsztatach organizowanych przez Castoramę. Celem zajęć jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej.