• "Mam Talent" w świetlicy klas 1b i 1d

• 25.03.2024 07:50
        • W świetlicy klas 1b i 1d odbył się pokaz talentów, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Młodzi artyści dali wspaniały popis umiejętności wokalnych, tanecznych, plastycznych, komputerowych, gry na gitarze oraz sztuk walki. Tego dnia każdy z uczestników mógł ujawnić swoje zdolności i pomimo tremy zaprezentowali się świetnie. Publiczność mocno trzymała kciuki za swoich kolegów i każdy występ żywiołowo oklaskiwała.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć :)

Kinga Szymańczak

Natalia Paczkowska

Anna Olszewska

• Świetlicowe obchody Dnia Bezpiecznego Internetu

• 22.03.2024 10:37
        • W dniach 6 - 9 lutego w świetlicy szkolnej wychowawcy wraz z uczniami obchodzili Dzień Bezpiecznego Internetu. Dzień ten został ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku i tradycyjnie obchodzony jest w lutym. Celem inicjatywy jest podniesienie świadomości na temat bezpieczniejszego  i lepszego Internetu dla wszystkich, a zwłaszcza dla dzieci i młodzieży.
        • Dzień Niedźwiedzia Polarnego - świetlica ul. Fromborska

• 04.03.2024 08:37
        • Międzynarodowy Dzień Niedźwiedzia Polarnego obchodzony był w tym roku 27 lutego. Dokładnie w tym dniu , wyruszyliśmy z naszą grupą świetlicową „w podróż do Arktyki", poznając fakty i ciekawostki dotyczące życia niedźwiedzi polarnych oraz poszerzając naszą wiedzę na temat klimatu Arktyki. Dzień Niedźwiedzia Polarnego był dla nas doskonałą okazją do zastanowienia się nad wpływem zmian klimatycznych na środowisko.
        • Laboratoria Przyszłości - Klocki Korbo

• 26.02.2024 08:41
        • Dzięki udziałowi w Programie Laboratoria Przyszłości uczniowie z grupy XX mieli okazję uczestniczyć we wszechstronnie rozwijających zajęciach. Klocki Korbo, które otrzymaliśmy dzięki udziałowi w programie są doskonałym narzędziem edukacyjnym, które świetnie sprawdza się podczas zajęć w świetlicy szkolnej.
        •  Podróż do Ameryki Północnej w ramach świetlicowego projektu ,,Kontynenty Świata”
        • Podróż do Ameryki Północnej w ramach świetlicowego projektu ,,Kontynenty Świata”

• 01.02.2024 07:26
        • W styczniu w ramach projektu ,,Kontynenty Świata” wspólnie poznaliśmy trzeci co do wielkości kontynent na świecie – Amerykę Północną. Jest to  jeden z najbardziej rozwiniętych gospodarczo regionów świata. Kontynent ten posiada urozmaiconą linię brzegową. Tworzą ją liczne półwyspy, wyspy i zatoki, bogaty jest również w zasoby naturalne, lasy, ogromne ilości słodkiej wody oraz jedne z najbardziej żyznych gleb na świecie.