• Wspomóż psiaka i kociaka

• 15.12.2019 21:35
        • Dnia 13 listopada, uczniowie klasy 2 B odwiedzili wrocławskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Deszczowa i wietrzna aura nie zniechęciła najmłodszych, którzy z niecierpliwością czekali na tę wizytę. Dodatkowo w szkole, przez cały listopad, trwała zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla podopiecznych, min. karma, koce, ręczniki.

• Wyjście na lodowisko klasy 6g

• 15.12.2019 21:34
        • Uczniowie klasy 6g mieli okazję szlifować swoje umiejętności jazdy na łyżwach podczas poniedziałkowego wyjścia na lodowisko na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Wraz z nauczycielami  wspaniale się bawili i korzystali ze wspólnie spędzonego czasu.

• Szkoła w mieście - Jumphall

• 24.11.2019 22:44
        • 06.11.2019 roku klasy 5e i 5g wraz z wychowawcami i Panią Moniką Kicman, w ramach Szkoły w mieście uczestniczyły w zajęciach ruchowych w parku trampolin Jumphall.

• Inspiracje humanistyczne

• 17.11.2019 21:01
        • Od września w klasie 3d odbywają sie zajęcia z cyklu Inspiracje humanistyczne. Zajęcia poświęcone są zagłębianiu się w tematykę polonistycznych zagadnień związanych z różnymi formami wypowiedzi pisemnych.

• Profilaktyka uzależnień

• 15.06.2019 15:52
        • Uczniowie klas szóstych i siódmej 12.06 wzięli udział w zajęciach z profilaktyki uzależnień dotyczących substancji psychoaktywnych prowadzonych przez urzędnika służby celnej i psa służbowego wykrywającego te substancje na wrocławskim lotnisku.