• Dzień Składanki i łamigłówki - konkurencje i warsztaty  dla klas 4 i 5
        • Dzień Składanki i łamigłówki - konkurencje i warsztaty dla klas 4 i 5

• 24.02.2019 21:31
        • Głównym celem warsztatów było rozwijanie umiejętności, zdolności  i zainteresowań matematyczno- technicznych oraz pracy w zespołach. Przedstawiciele klas 4 i 5 mieli możliwość wypróbować swoich umiejętności i zmierzyć się z nie lada trudnymi łamigłówkami matematycznymi oraz technicznym zadaniem z origami. Wszystkie zespoły fantastycznie poradziły sobie z zadaniami.

• Bal karnawałowy w klasach 1-3

• 30.01.2019 13:25
        • Ten dzień od rana zapowiadał się niezwykle. Korytarzami szkoły przemykali Batman i Spiderman, widziano też kotka, pieska oraz najprawdziwszą księżniczkę!

• Ze świątecznym nastrojem w Domu Pomocy Społecznej we Wrocławiu

• 30.01.2019 13:03
        • W świąteczną atmosferę domowników Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rędzińskiej we Wrocławiu wprowadzili uczniowie naszej szkoły z klasy 1c i 1d, którzy wraz z wychowawcami: Wiolettą Maćków i Martą Lushchay, przygotowali przedstawienie jasełkowe oraz koncert kolęd. Zaprezentowali je dnia 22 stycznia, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko.

• Ze świątecznym nastrojem w Domu Pomocy Społecznej we Wrocławiu

• 30.01.2019 13:03