• Dni Bezpiecznego Internetu 2019 cz.I

• 24.02.2019 21:25
        • Po powrocie z ferii rozpoczęliśmy w naszej szkole obchody międzynarodowej akcji "Safer Internet Day", czyli "Dzień Bezpiecznego Internetu". Zamiast jednego dnia świętujemy przez cały luty, promując pozytywne zastosowania internetu, tolerancję i tworzenie kultury zrozumienia!!! Pierwszym wspólnym dla klas 1-8 oraz oddziałów gimnazjalnych zadaniem było stworzenie nowego logo akcji na koszulkach. Wystawę uczniowskich prac można podziwiać w budynku na ul.Suwalskiej. Zapraszamy!

• Pomagamy dzieciom w Afryce

• 28.10.2018 22:08
        • Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem

W czwartek, 25.10, zorganizowaliśmy akcję charytatywną "Czwartek dla Afryki", chcąc wspomóc niedożywione dzieci. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu rodziców, uczniów i pracowników szkoły zebraliśmy aż 1702 zł. Ta imponująca kwota została przekazana na konto UNICEF Polska.

• Międzynarodowy Dzień Nauczyciela

• 08.10.2018 11:59
        • „Kiedy dzieciom odmawia się edukacji, traci na tym całe społeczeństwo. Edukacja jest czymś więcej niż prawem. Edukacja to lekarstwo. Dla świata ogarniętego kryzysem ekonomicznym, konfliktami oraz chorobami zakaźnymi, edukacja może okazać się drogą do rozwoju… wzrostem zdrowia społeczeństwa… kamieniem milowym na drodze do pokoju.”

• The World's Largest Lesson

• 01.10.2018 18:46
        • Uczniowie naszej szkoły już po raz drugi uczestniczyli w projekcie The World’s Largest Lesson, który wprowadza w życie cele na rzecz zrównoważonego rozwoju dla dzieci i młodzieży. Idea największej lekcji na świecie została ustanowiona przez UNESCO.