• 25.09.2019 21:37
        • Uczniowie klasy II a i II c (świetlica s. 117) aktywnie uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki. Zajęcia fotograficzne, literackie, muzyczne, plastyczne, techniczne i projekcja filmu o Vasthi towarzyszyły dzieciom przez cały tydzień. Efekty ich pracy można podziwiać poniżej.

• Konkurs Plastyczny „Pocztówka z wakacji”

• 25.09.2019 21:36
        • Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie plastycznym „Pocztówka z wakacji”. Jury w składzie p. Iwona Browarny, p. Justyna Błesznowska, p. Karolina Rusnarczyk, p. Mariola Czerwińska-Ćwiertniewicz i p. Zbigniew Wolski postanowiło nagrodzić następujących wychowanków:

• „Świetliczaki w sieci”

• 08.03.2019 08:46
        • W ostatnim tygodniu lutego nasi wychowankowie zgłębiali swoją wiedzę na temat niebezpieczeństw czyhających w świecie wirtualnym.