• Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach pierwszych

• 23.09.2018 01:08
        • W dniu 14.09.2018r w klasach pierwszych przeprowadziliśmy liczne działania związane z Międzynarodowym Dniem Kropki. W zabawie  rozwinęła się kreatywność, odwaga i wyobraźnia dzieci. Odkryliśmy talenty i pokazaliśmy je innym. Każde dziecko ma swoje mocne strony, które należy wspierać i rozwijać i to  nam udowodnili w rozwiązywaniu zadań matematycznych, czytaniu ze zrozumienie, zagadkach przyrodniczych, plastycznych rysunkach  czy sportowym zawodach.

• Dzień Pustej Klasy

• 25.06.2018 16:32
        • Dzień Pustej Klasy w tym roku obchodziliśmy 15 czerwca. To wyjątkowe  międzynarodowe święto edukacji na świeżym powietrzu. Natura ma same zalety: jest otwarta 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Las, łąka czy parkowa polana to najlepiej wyposażone sale lekcyjne jakie możemy sobie wyobrazić. Jest tu wszystko, czego możemy potrzebować do efektywnego nauczania, bez względu na przedmiot. Natura uczy, dotlenia, aktywizuje, pobudza wyobraźnię, wzrusza i zadziwia.

• Integracja międzyszkolna

• 20.05.2018 15:18
        • We wtorek 15.05.2018 r. klasę III H odwiedziła klasa III D ze Szkoły Podstawowej nr 22 przy ul. Karpnickiej w ramach integracji międzyszkolnej. Po przywitaniu gości i małym poczęstunku uczniowie klasy III H wraz z wychowawcą oprowadzili zaprzyjaźniona klasę po szkole.