• Listopad w klasach 3a, 3c i 3 e

• 05.12.2022 07:46
      • Listopad w klasach 3a, 3c i 3 e rozpoczęliśmy bardzo radosnymi zajęciami, a roli głównej Dzień Postaci z Bajek. Cudowny czas spędzony z ulubionymi bohaterami, był pełen śmiechu i radości.
      • Świętowaliśmy również, bardzo ważny dzień, Dzień Niepodległości. Wykonaliśmy pracochłonne godła Polski, składające się z setek kuleczek z bibuły. Efekt ciężkiej pracy dzieci był zdumiewający. W między czasie uczniowie uczestniczyli w różnych grach i zabawach wymagających współpracy, pomysłowości, sprytu, uwagi oraz zaufania do kolegi/koleżanki. Nie mogło zabraknąć Dnia Życzliwości. Podczas naszych spotkań omawialiśmy ten temat używając różnych technik, takich jak: burza mózgów, rozmowy kierowanej, pokazu oraz czynnej. Przekazaliśmy sobie życzliwość w mini liścikach, co sprawiło dzieciom wiele radości. Nauczyliśmy się rozwiązywać sudoku, grać w ‘’Państwa i Miasta’’ i w inne gry stolikowe. Obchodziliśmy Dzień Kredki, podczas, którego poznaliśmy historię powstania kredek, ale również stworzyliśmy swoje kredki w postaci zakładki do książki. Kończąc listopadowy czas świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Okazało się, że pluszowy miś jest ważnym elementem życia naszych podopiecznych i w związku, z tym powstały misie w ubrankach.

Wychowawcy:
        K.Kawalec