•  "Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu"
      • "Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu"

• 07.10.2021 10:42
      • 26 września uczniowie klasy 3c oraz 2d uczestniczyli w wycieczce na Stadion Miejski we Wrocławiu. Nie była to jednak zwykła przejażdżka, w tym dniu Śląsk Wrocław zmierzył się z Wisłą Płock. W ramach akcji "Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu" mogliśmy na żywo zobaczyć  mecz 9 kolejki Ekstraklasy z udziałem naszej drużyny. Mieliśmy okazję oglądać dwie ciekawe futbolowe drużyny i zawodników takich jak Erik Expósito czy Dušan Lagator, którzy stale przysparzają swoim kibicom wiele emocji. Tak było i tym razem! Dodatkową adrenalinę podnosiło natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na naszym pięknym Stadionie. Ogólne wrażenia dzieci były bardzo pozytywne. Wynik 3:1 dla WKSu zagwarantował uczniom niezapomniane na długo chwile. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się również oprawa, jaką stworzyli wierni kibice Śląska zasiadający na trybunach podczas meczu. Było to radośnie spędzone popołudnie. Uczniowie przekonali się naocznie że kibicowanie na meczu piłki nożnej może być przyjemne i wbrew opiniom - bezpieczne.

Zarówno dzieci jak i ich rodzice byli bardzo wdzięczni za zorganizowanie wyjścia. Na potwierdzenie tych słów ciągle w klasie słychać pytania "Kiedy idziemy na kolejny mecz?".

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z meczu.

Organizatorzy:

Anna Kubasik