Informacje dotyczące obiadów w r.szk. 2019/20

Drodzy Rodzice !!!

Informacja dla Rodziców uczniów korzystających ze stołówki szkolnej. Dotyczy obiadów i płatności.

Szanowni Państwo,

Wyboru dni i płatności należy dokonać do 30-go każdego miesiąca z góry na następny miesiąc, poprzedzający wydanie posiłków.

W przypadku nieobecności dziecka zgłoszonej w danym dniu do godz. 8.00 rano, wpłacona wcześniej kwota będzie przekazywana na kolejny miesiąc.

Nieobecność niezgłoszona w  podanym powyżej terminie skutkuje koniecznością opłaty obiadu.

link do panelu logowania

Intendent ZSP-12

Drodzy Rodzice !!!

Bardzo ważna Informacja dla Rodziców uczniów korzystających ze stołówki szkolnej.

W związku z wprowadzaniem nowego systemu rozliczania obiadów szkolnych w Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 12 z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Suwalskiej 5, zmieniają się zasady korzystania ze stołówki szkolnej.

1. Uczeń korzystający z posiłków w szkole otrzyma bezpłatny  breloczek do korzystania z systemu.
    2. Rodzic zobowiązuje się do dokonywania wpłaty do 30 dnia każdego miesiąca, poprzedzającego wydanie posiłków, przelewem na rachunek bankowy szkoły (w październiku należy dokonać płatności za listopad).
    3. Kwoty odpłatności za dany miesiąc deklaruje Rodzic poprzez złożenie zamówienia w systemie.

Adres strony na którą będzie trzeba się zalogować i dokonać deklaracji.

Film z instrukcją składania zmówienia przez rodziców: https://www.youtube.com/watch?v=3tVff9VNUeU

Wychowawcy klas przekażą Państwu  breloczek, aneks do umowy,  proszę o wypełnienie go  i dostarczenie wychowawcy klasy do dnia 24 października 2019r.

Do dnia 25 października na adres mailowy, otrzymają Państwo login i hasło startowe do systemu /hasło będzie można zmienić na swoje/.

Przy pierwszym logowaniu proszę o wpisanie numeru z breloczka.W razie jakichkolwiek kłopotów proszę o kontakt z intendentem.

St. Intendent ZSP-12

Informacja dla Rodziców uczniów korzystających

ze stołówki szkolnej

w nowym roku szkolnym 2019/2020

Drodzy Rodzice,

prosimy o pobranie dokumentu umowy o korzystanie ze stołówki szkolnej, na nowy rok szkolny 2019/2020,wypełnienie i dostarczenie go do sekretariatu uczniowskiego do dnia 6 września 2019r.

Rodziców, którzy nie mają możliwości wydrukowania dokumentu proszę o zgłoszenie się do sekretariatu uczniowskiego lub  intendenta (w budynku przedszkola) w celu pobrania umowy.

Proszę o przekazanie wychowawcy klasy o chęci korzystania z obiadów do dnia 3 września.

Obiady szkolne będą wydawane od środy 4 września 2019r.

Starszy Intendent ZSP-12

Opłaty za obiady - Październik 2019

Umowa na obiady - r.szk. 2019/2020

Rezygnacja z obiadów