• Postaw na Ziemię

• 05.03.2021 08:00
      • Rozpoczynamy nowy ogólnokrajowy projekt eTwinning "Postaw na Ziemię", który zainicjowała nasza szkoła. Uczniowie z klasy 8b i 8c oraz klasy 5c będą współpracować ze swoimi rówieśnikami z całej Polski. Do naszego projektu dołączyło już 30 szkół!
        Jego celem jest zwiększenie świadomości ekologicznej uczniów i zainteresowania otaczającą nas przyrodą. Wspólnie zastanowimy się, co jest największym zagrożeniem dla naszej planety i jak możemy jej pomóc. Stworzymy eko-poradnik i quizy, wybierzemy najciekawszy projekt eko-logo koszulki i napiszemy międzyszkolny list do Ziemi. Dzięki naszym wspólnym zadaniom przygotujemy się do  świętowania Międzynarodowego Dnia Ziemi. Mamy nadzieję, że nasze działania zainspirują też Was i razem zadbamy o dobro naszej planety.

Malwina Kordus
        Bernadetta Walska