• Dzień Kropki w naszej świetlicy szkolnej

• 21.09.2023 09:01
      • 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Dlaczego akurat Dzień Kropki? To święto nawiązuje do postaci stworzonej przez Petera H. Reynoldsa - Vashti, która  nie wierzyła, że potrafi rysować. Jednak jej nauczycielka zachęciła ją do pozostawienia na papierze kropki, co stało się początkiem jej artystycznej podróży. To inspirująca historia o tym, że każdy z nas ma w sobie potencjał do tworzenia czegoś pięknego.
      • W tym dniu uczniowie wszystkich grup świetlicowych w naszej szkole, aktywnie włączyli się w obchody Dnia Kropki! To naprawdę wyjątkowe wydarzenie, które pomaga dzieciom odkrywać swoje talenty, rozwijać pewność siebie i budować kreatywność. Dzięki naszej inicjatywie pomysłowość dzieci nie miała granic, co jest niesamowicie inspirujące.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego dnia.

Pamiętajcie, że każdy z Was ma w sobie niezwykły potencjał do tworzenia i wyrażania siebie. Warto wierzyć w siebie, tak jak Vashti, i zostawiać na świecie swoje kropki!!!

Beata Tomaszewska

Katarzyna Mikuła