• Podsumowanie półrocza w świetlicy klas 1e,1h,2g

• 11.01.2022 07:38
      • Od września w naszej świetlicy wiele się działo. Na początku roku szkolnego poprzez zabawę poznawaliśmy się i integrowaliśmy.
        Do naszej świetlicy wszyscy chętnie przychodzimy, wspólnie się bawimy, tańczymy, śpiewamy, ćwiczymy i ciekawe prace plastyczne robimy. U nas atmosfera zawsze jest przyjazna i radosna. Jesteśmy dla siebie mili, życzliwi, pomocni i niewyobrażalnie na zajęciach owocni :). Wzięliśmy udział w wielu akcjach szkolnych: ,,Międzynarodowy Dzień Kropki", ,,Dzień Grzyba", ,,Światowy Dzień bez Przemocy", ,,Dzień Ptaka", ,, Światowy Dzień Drzewa", ,,Dzień Pieczonego Ziemniaka", ,,Akcja Trzymaj się Prosto", ,,Poznajemy Zawody", ,,Dni Postaci z Bajek", ,,Narodowy Dzień Niepodległości", ,,Międzynarodowy Dzień Łamańców Językowych", ,,Międzynarodowy Dzień Tolerancji", ,,Mikołajki".

Zapraszamy do obejrzenia
        GALERII.