• Wyróżnienie za organizację World Space Week

• 17.10.2016 19:36
      • Uroczysta gala w Operze Wrocławskiej
      • Zakończyliśmy World Space Week. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że praca koordynatorów, nauczycieli, a przede wszystkim naszych uczniów, spotkała się z uznaniem  narodowego koordynatora akcji  pana Adama Ustynowicza. Przedstawiciele naszej szkoły: koordynatorzy, dyrekcja szkoły oraz uczniowie, zostali zaproszeni na uroczystą galę w Operze Wrocławskiej „Chopin the Space Concert”, której organizatorem był World Space Week pod patronatem Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz Hotel Kosmonauty Wrocław Airport pana Adama Biska. Wyróżnienie wręczył nam astronauta NASA, dowódca promu kosmicznego Endeavour, pułkownik George Zamka.

Podczas uroczystości zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć film „Chopin the Space Concert”, którego reżyserem jest pan Adam Ustynowicz. Seansowi  filmowemu towarzyszył koncert fortepianowy utworów Fryderyka Chopina w wykonaniu Karola Radziwonowicza.

Bardzo dziękujemy panu Adamowi Biskowi, organizatorowi i sponsorowi koncertu, za zaproszenie nas na to niezwykłe wydarzenie.

Obiecujemy nadal aktywnie uczestniczyć w podejmowaniu działań o tematyce kosmicznej.

Zdjęcia z uroczystości:

Iwona Kowalik