• Luty miesiącem bezpiecznego internetu. Zajęcia w klasach młodszych

• 04.03.2020 18:21

• Dzień Bezpiecznego Internetu odbywa się w tym roku pod hasłem: DZIAŁAJMY RAZEM. Głównym celem tego dnia jest propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci do zasobów internetowych,  bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystywania internetu. Ideą DBI jest dbanie o cyfrowe bezpieczeństwo. W klasach młodszych odbyło się wiele działań dotyczących bezpieczeństwa w sieci: rozmowy, pogadanki na temat bezpiecznego korzystania z internetu oraz dobre i złe strony internetu. Dzieci wykonały:

- Ogladnęła film pt. "Sieciaki" i wykonała na ten temat prace plastyczne.

Klasa 1e

- Wykonała prace plastyczne pt. "Obrońca internetu".

Klasa 1f

- Stworzyła umowę internetową.

- Narysowała komiks pt. "Nie daj się złapać".

Klasa 2d

- Stworzyła plakat pt. "Bezpieczny internet"

Klasa 3c

- W oparciu o stronę internetową pt. "Sieciaki" wykonała prace plastyczne związane z tematem.

Barbara Woźniak