• Rodzina

• 17.06.2021 11:49
      • 9.06.2021

Jak ważna jest rodzina w życiu człowieka chyba nie trzeba nikogo przekonywać. To z najbliższymi dzielimy się radościami i troskami, to do nich przychodzimy po pomoc. Rodziny bywają różne, duże, małe, mieszkające razem i rozsiane po całym świecie. Na zajęciach w ramach innowacji „Z kodowaniem za pan brat” dzieci z 2e brały udział w ciekawych zajęciach.

Ich celem było: wymienienie członków swojej rodziny, znajomość stopnia ich pokrewieństwa, ułożenie obrazka na podstawie podanych informacji, obrazkowego sudoku oraz kubków na macie wg współrzędnych.

Zadania zostały bardzo dobrze wykonane. Dużą trudność sprawiło dzieciom ułożenie sudoku, tak, aby obrazki się nie powtarzały w liniach pionowych i poziomych. Niektórym grupom poszło to wspaniale 😊

Barbara Woźniak