• 23 kwietnia - Dzień Książki i Praw Autorskich

• 23.04.2021 12:23
      • 23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich - z tej okazji zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w działaniach związanych z czytaniem:

Tutaj zobacz wydarzenia - Dzień Książki 2021

1. Dnia 23 kwietnia zapraszamy uczniów klas 4-8 do głosowania na ulubioną książkę. Trzeba wejść na stronę www.menti.com, wpisać kod
        i zagłosować. Uczniowie otrzymali kody w wiadomości przez Librus.

2. Konkurs dla klas 1-8 "Zrób książkę -pizzę". Szczegóły konkursu znajdują się na padlecie biblioteki: link

3. Zajęcia on-line: klasy 1-3 pt. "Czytanie na ekranie", klasy 7-8 pt. "Książka i prawo autorskie"

4. Wiosenne wietrzenie pokoju: jeżeli przeczytałeś ciekawą książkę wydaną w latach 2018-2021 i chciałbyś podzielić się z nią z innymi czytelnikami, przekaż ją do biblioteki szkolnej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych akcjach!

Aldona Małek-Zdobylak

Monika Kicman - nauczyciele bibliotekarze przy wsparciu nauczycieli języka polskiego

23 kwietnia - Dzień Książki i Praw Autorskich - Obrazek 1