• Światowy Dzień Poezji

• 09.04.2021 12:40
      • W ramach Światowego Dnia Poezji, uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w spotkaniu online „Nasi nauczyciele czytają nam poezję”, które odbyło za pośrednictwem platformy edukacyjnej MS Teams. Dzieci wysłuchały wierszy o tematyce wiosennej z kanonu literatury dziecięcej. Wirtualne spotkanie dało dzieciom mnóstwo radości i dało okazję do pobycia razem w tej jakże trudnej, pandemicznej rzeczywistości.

• Oprócz spotkania poetyckiego, w naszej szkole odbył się również konkurs poetycki pt. „Wiosna, ach to ty”.Uczniowie klas 1-3 mogli sprawdzić swoje umiejętności pisarskie i zaprezentować  swoją twórczość. Spośród nadesłanych prac, wyróżnione zostały cztery wiersze, które zamieszczamy poniżej.

Dziękujemy Wszystkim nauczycielom i dzieciom, za udział w naszej wspólnej zabawie oraz tym uczniom, którzy zaprezentowali się konkursie poetyckim.

organizatorzy:

Magdalena Zielińska