• Wiadomości

SKŁADKA

Wysokość składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 50 zł. Składka jest dobrowolna, a należy ją wpłacać do skarbników klasowych, którzy następnie zebraną sumę wpłacają na konto RR.

Fundusze zebrane ze składek na RR przeznaczane są w całości na działania mające na celu uatrakcyjnienie i umilenie naszym dzieciom pobytu w szkole.

KONTO RADY RODZICÓW

32 1140 2004 0000 3602 8062 3209 mBank

UBEZPIECZENIE

Rada Rodziców nie podejmuje jakichkolwiek działań związanych z wyborem ubezpieczyciela grupowego na rok szkolny 2023/2024.

Ubezpieczenie dziecka jest aktem dobrowolnym i pozostaje w gestii rodziców.

Zapraszamy na profil Fb Rady Rodziców SP26.

Znajdują się tam posty z dotychczasowych działań RR, wszelkie aktualności, a także będą na bieżąco wrzucane relacje z działań RR w bieżącym roku szkolnym.