• Universum Challenges

• 06.11.2023 07:22
      • Razem z uczniami z Grecji, Hiszpanii i Słowenii będziemy świętować 550 rocznicę urodzin wybitnego polskiego astronoma Mikołaja Kopernika ( rok 2023  został ogłoszony Rokiem Mikołaja Kopernika) realizując zadania w ramach  nowego projektu  eTwinning "Universum Challenges". W trakcie roku szkolnego będziemy zgłębiać naszą wiedzę dotyczącą  Układu Słonecznego, poznając podstawowe dane o ciałach niebieskich, przyjrzymy się również życiu astronautów w kosmicznych przestworzach, wykonamy szereg kosmicznych wyzwań!
      • Do tej pory uczestnicy  przedstawili się swoim projektowym partnerom, nagrywając swoje wypowiedzi, tworząc awatary i krótkie opisy. Przygotowali również prace konkursowe z logo naszego projektu. O kolejnych zadaniach poinformujemy wkrótce.

Malwina Kordus

Universum Challenges - Obrazek 1