• Ogólnopolski projekt eTwinning „Sklepik marzeń”

• 07.04.2022 07:39
      • W marcu nasza szkoła zainicjowała ogólnopolski projekt eTwinning „Sklepik marzeń”, który ma na  celu pobudzenie kreatywności i przedsiębiorczości wśród naszych uczniów. Razem z 16 szkołami z całej Polski stworzymy wirtualny sklepik szkolny, przygotujemy jego asortyment, kładąc nacisk na zdrowe produkty i wymyślimy jego nazwę.  Zaproponujemy też  menu na „Tydzień europejski” i wybierzemy „Super Kanapkę Miesiąca”.  Przyjrzymy się idei Fair Trade (Sprawiedliwego Handlu), poznając jego zasady.  Podkreślimy wagę reklamy, tworząc materiały reklamujące nasze przedsięwzięcie. Podczas trwania projektu poznamy różne aplikacje i opracujemy wspólne pomoce dydaktyczne.

W tej chwili wybieramy nazwę naszego sklepiku. Zerknijcie na nasze dwie propozycje, które uczniowie klas ósmych stworzyli w programie Canva.

Malwina Kordus

• Ogólnopolski projekt eTwinning "Sklepik marzeń" - Obrazek 1