• Krajowa Odznaka Jakości dla projektu eTwinning „Postaw na Ziemię”

• 15.06.2021 10:36
      • W bieżącym roku szkolnym 2020/21 uczniowie klasy 5c wzięli udział w ogólnopolskim projekcie eTwinning „Postaw na Ziemię”.  Bardzo się cieszymy, że nasza praca została nagrodzona Krajową Odznaką Jakości. W ciągu trzech miesięcy współpracowaliśmy z innymi szkołami z całej Polski. Głównym celem współpracy było zwiększenie świadomości ekologicznej uczniów i zainteresowanie otaczającą nas przyrodą. Wspólnie zastanawialiśmy się, co jest największym zagrożeniem dla naszej planety i jak możemy jej pomóc. Stworzyliśmy eko-poradnik i quizy, wybieraliśmy najciekawszy projekt eko-logo koszulki i napisaliśmy międzyszkolny list do Ziemi. Dzięki naszym wspólnym zadaniom przygotowaliśmy się do świętowania Międzynarodowego Dnia Ziemi. Zadania projektowe realizowałam razem z klasą 5c. Pod okiem ambasadora eTwinning i we współpracy z nauczycielami i uczniami szkół z całej Polski.

Bernadetta Walska

• Krajowa Odznaka Jakości dla projektu eTwinning „Postaw na Ziemię” - Obrazek 1Krajowa Odznaka Jakości dla projektu eTwinning „Postaw na Ziemię” - Obrazek 2