• Świetlicowe warsztaty ceramiczne w klasie 3a

• 08.05.2024 08:22
      • Z okazji Światowego Dnia Sztuki, który przypadał na datę 15.04.2024r. w świetlicy przy ulicy Fromborskiej uczniowie klasy 3a mieli okazję wziąć udział w wielu artystycznych zajęciach trwających przez cały tydzień.
      • Jednymi z nich były warsztaty ceramiczne, podczas których pracowaliśmy z gliną samoutwardzalną, którą następnie malowaliśmy. Powstały wyjątkowo twórcze dzieła m.in. filiżanki, talerze, podstawki, a także figurki ulubionych bohaterów uczniów. Zajęcia przypadły dzieciom do gustu, co było widoczne w ich zaangażowaniu oraz w efekcie końcowym. Chętne osoby podjęły się również malowania toreb płóciennych, co również sprawiło wiele radości, jednocześnie ukazując kreatywność naszej grupy.

Podsumowaniem Tygodnia Sztuki był pokaz kolorowych świateł wraz z podkładem muzycznym przygotowany przez naszego ucznia Janka, dzięki któremu nasza świetlica na chwilkę rozbłysła - za co serdecznie mu dziękujemy. To był pracowity i wyjątkowo twórczy czas naszych trzecioklasistów 😊

Martyna Tokarz

Świetlicowe warsztaty ceramiczne w klasie 3a - Obrazek 1