• „Ukochaj Osiedle, czyli 11 listopada pożytecznie”

• 17.11.2021 07:59
            • W Dniu Niepodległości połączone siły Rady Osiedla, Rady Rodziców i Maślickiego Centrum Wolontariatu uczestniczyły w akcji „Ukochaj Osiedle, czyli 11 listopada pożytecznie”. Wspólnie posprzątaliśmy teren pod przyszły, kolejny już Park na Maślicach. Blisko 85 osób w tym ponad 60 uczniów i uczennic ze szkolnego wolontariatu przez dwie godziny pracowało w terenie.
              Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie i piękną obywatelską postawę Jesteście wspaniali!
            • Bieg Niepodległości

• 16.11.2021 07:56
            • 9 listopada na terenie szkoły odbył się Bieg Niepodległości, w którym uczestniczyli uczniowie klas 1-3. Dzieciaki spisały się na rewelacyjnie, pokonując niełatwy dystans. Mamy nadzieję, że zmęczenie wynagrodziły im soczki zakupione przez Radę Rodziców.

Wierzymy, że takie aktywne świętowanie Dnia Niepodległości stanie się szkolną tradycją.

• Odpowiedź z Departamentu Edukacji

• 08.11.2021 10:09
            • Informujemy, że Rada Rodziców dostała odpowiedź z Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia na wniosek złożony przez nas w dniu 6 października 2021roku, w sprawie wszczęcia działań mających poprawę funkcjonowania naszej szkoły.

Z przykrością musimy stwierdzić, że pomimo usilnych działań Rady Rodziców, Urząd Miejski wciąż nie widzi problemu i twierdzi, że kontroluje sytuację. Wielokrotne wskazywanie urzędnikom uwagi na przepełnienie placówki nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Dla nas najważniejsze jest dobro Naszych dzieci więc dalej będziemy działać, bo wiemy że jest problem i go dostrzegamy.

• Pasowanie na uczniów

• 22.10.2021 07:30
            • W piątek, 15.10.2021r., najmłodsi uczniowie naszej szkoły zostali pasowani na uczniów.

Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymali ufundowane przez Radę Rodziców zawieszki z odblaskami. Mamy nadzieję, że ten drobny upominek ucieszył dzieci, a przede wszystkim przypięty do plecaka czy kurtki sprawi, ze będą one lepiej widoczne dla uczestników ruchu drogowego.

Serdecznie gratulujemy.