• Kiermasz Świąteczny

• 13.12.2022 07:37
            • Już w środę startuje coroczny szkolny Kiermasz Świąteczny! Po dwóch latach przerwy, spowodowanej pandemią, wracamy z kiermaszem na teren szkoły!
              Rada Rodziców wspólnie z nauczycielami oraz Samorządem Uczniowskim, zaprasza w środę i w czwartek na ul. Suwalską, a w piątek na ul. Lubelską - start zawsze o godz. 9:00!

• 12.12.2022 13:26
            • Oj, działo się, działo...6 grudnia Mikołaje, Mikołajki, Śnieżynki i Elfy uwijały się jak tylko mogły, by odwiedzić wszystkich uczniów naszej szkoły i rozdać przygotowane przez rodziców słodkie, piernikowe paczki. Wszystkiemu towarzyszyły piosenki, wierszyki, uściski i mnóstwo pozytywnej energii.
              Dziękujemy rodzicom zaangażowanym w mikołajkową zabawę.
              Do zobaczenia za rok!
            • Konkurs - wyniki

• 24.11.2022 07:23
            • Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Jury wytypowało dwie zwycięskie prace:

W kategorii klas 1-3 wygrywa praca Hani z klasy 1f;
              W kategorii klas 4-6 wygrywa praca Zosi z klasy 4d.

Wszystkie pozostałe prace zostają wyróżnione. GRATULUJEMY!
              Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymają nagrody w postaci kart podarunkowych do sklepu Action. Mamy nadzieję, że będą to udane zakupy.
              Wszyscy otrzymujecie także odblaskowe breloki. Nagrody już wkrótce dotrą do was za pośrednictwem wychowawców.
              Pozdrawiamy.
            • Konkurs!

• 18.11.2022 07:22
            • Drodzy uczniowie!