• Paczki wielkanocne

• 07.04.2022 07:55
          • Drodzy Rodzice,

tradycją już jest, że przed każdymi świętami Rada Rodziców  organizuje przedświąteczne wsparcie dla rodzin uczniów naszej szkoły, które takiej pomocy potrzebują. I tym razem, organizujemy zbiórkę artykułów spożywczych i chemicznych, które wejdą w skład przedświątecznych paczek.

Mile widziane są artykuły skierowane przede wszystkim dla dzieci w postaci:

-  słodyczy,

-  przekąsek (orzeszki, paluszki),

-  soczków, musów owocowych,

-  drobnych kosmetyków ( kremy, pasty do zębów, mydła, szampony, żele),

a także:

-  artykuły spożywcze (makarony, ryż, kasza, płatki do mleka, kremy typu nutella, itp.)

-  chemia gospodarcza (proszki i płyny do prania oraz płukania, płyny do mycia, itp.)

Wszystkie produkty powinny być nowe, mieć długi termin ważności i nie powinny wymagać szczególnych warunków przechowywania.

Artkuły do paczek można składać od środy (6 kwietnia)  do poniedziałku (11 kwietnia) w:

- przedsionku szkoły przy ul. Suwalskiej 5

- przedsionku szkoły przy ul. Lubelskiej 95