• Rozpoczynamy  rok szkolny 2015/2016  z eTwinning
      • Rozpoczynamy rok szkolny 2015/2016 z eTwinning

• 11.09.2015 05:41
      • Kontynuujemy rozpoczęte projekty i rozpoczynamy współpracę z nowymi partnerami
      • W roku szkolnym 2015/2016 będziemy realizować rozpoczętą w ubiegłym roku wspópłracę z europejskimi szkołami oraz pracować nad zupełnie nowymi projektami eTwinning.

Zamierzamy kontynuować współpracę z hiszpańskimi partnerami projektów "WORDS ALSO HURT" oraz "ECC2016 - EUROPEAN CAPITALS OF CULTURE: SAN SEBASTIAN-WROCŁAW". Klasa 6a będzie współpracować z francuskimi rówieśnikami przy wspólnym projekcie "LET'S DECRYPT EACH OTHER". Chętni uczniowie z klas 4b i 4c zaplanują podróż po Europie z duńskimi kolegami w projekcie "TRAVEL OF OUR DREAMS".  Koordynatorem w/w projektów jest pani Iwona Kowalik.

Koordynatorem krajowego projektu "OTO NASZA BAJKA" jest pani Angelika Smal. Projekt, który będzie realizowany przez klasę 3e, dotyczy rozwijania wyobraźni dziecka i zachęcania do twórczości własnej. Dzieci w formie opisowej i rysunkowej będą tworzyły i układały bajkę własnego autorstwa. W efekcie powstanie ilustrowana opowieść składająca się z kilku rozdziałów, zamieszczona na blogu i nagrana w formie mp3. Nasi uczniowie będą współpracować z dziećmi z Biskupca, Przeczyc, Truskolasów, Jasla, Krakowa,  Rzeszowa i Gorzowa Wielkopolskiego.

Uczniowie klasy 5c będą współpracowali z partnerami z Łotwy i Turcji w projekcie inTOLERANCE.Koordynatorem projektu jest pani Dorota Biały.

D. Biały, I. Kowalik, A. Smal