• Italien und Polen lernen sich kennen

• 27.12.2023 08:38
      • W ramach projektu "Italien und Polen lernen sich kennen", który realizowany jest dzięki programowi eTwinning, uczniowie klasy 6a wymielili się kartkami z życzeniami świątecznymi ze szkołą partnerską z Włoch. Uczniowie obu szkół samodzielnie napisali życzenia w języku niemieckim, które adresowane były od konkretnego ucznia z jednej szkoły dla konkretnego rówieśnika ze szkoły partnerskiej. Kartki z życzeniami wraz z regionalnymi przysmakami z Włoch i Polski zostały wysłane tradycyjną pocztą, stąd każdy uczeń otrzymał do ręki swoje spersonalizowane życzenia.

Poniżej załączamy zdjęcia prezentujące przesyłki z Włoch oraz z Polski a także film z życzeniami od włoskich uczniów.

Aleksandra Sadowska

Italien und Polen lernen sich kennen - Obrazek 1