• 02.12.2019 22:32
      • 25 listopada obchodziliśmy niezwykle radosne święto - Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie grupy świetlicowe spisały się na medal przynosząc ze sobą swoje ukochane przytulanki oraz transparenty z podobizną pluszowego misia. Zostały na nich również umieszczone hasła kojarzące się z ukochanymi przez dzieci pluszakami.

• Podczas prezentacji multimedialnej dzieci dowiedziały się wiele o misiach żyjących na różnych kontynentach. Mówiliśmy o środowiskach naturalnych dla każdego z przedstawionych gatunków, o ich sposobie odżywiania oraz najbardziej charakterystycznych cechach. Informacje te stały się niezbędne do zdobycia jak największej ilości punktów w quizie, który miał miejsce zaraz po prezentacji. Przedstawiciele poszczególnych grup odpowiadali na pytania dotyczące zarówno prezentacji jak i wiedzy o misiach bajkowych. Emocje sięgały zenitu! Oklaskom i radości z trafnych odpowiedzi nie było końca! W znakomitych nastrojach wzięliśmy udział w paradzie misiów, która wieńczyła obchody tego święta. Wspólnie z ukochanymi misiami maszerowaliśmy dumnie przez naszą szkołę wykrzykując hasła umieszczone na przygotowanych transparentach. Zabawa na długo potem odbijała się echem w szkolnych korytarzach!

Organizatorzy:
        Justyna Błesznowska