• Styczeń w świetlicy klasy 2F

• 02.02.2021 07:40
      •  Podsumowując działania świetlicowe klasy 2f, dwa tygodnie stycznia były bardzo pracowite. Mieliśmy okazję wykazać się ogromną kreatywnością przy robieniu prezentów z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci dodały od siebie coś więcej- SERCE - co widać na załączonych zdjęciach.

•   Karnawał trwa!!! A my jesteśmy na niego przygotowani. Maski karnawałowe-  wykonaliśmy przy użyciu gotowych szablonów, a do dekoracji użyliśmy klejów brokatowych, naklejek ozdobnych oraz kolorowych patyczków.

Kolejną pracą jaką chcielibyśmy się podzielić, jest wykonanie "Zimowego pejzażu" pastą do zębów. Było przy tym naprawdę dużo zabawy.

29 stycznia obchodziliśmy Dzień Składanki i Łamigłówki. Rozwiązywanie składanek i łamigłówek uczy logicznego myślenia, rozwija kreatywność oraz wyobraźnię. Nasza klasa zajęła się kodowaniem. Jest to jeden z wielu pomysłów, który można wykorzystać w tym dniu. Została zorganizowana w związku z tym dniem akcja międzyświetlicowa, z której również fotorelacja będzie zamieszczona na stronie szkoły.

Dziękuję za współpracę mojej klasie 2F!!!

Beata Tomaszewska

Wychowawca świetlicy