• KONKURS!

• 17.11.2021 08:53
          • Drodzy uczniowie!
            Z okazji zbliżającego się Dnia Życzliwości mamy dla was szybki konkurs i atrakcyjne nagrody.
            Co trzeba zrobić?
            1. Napisz na kartce coś miłego, co chciałbyś przekazać innym ( może to być hasło, cytat, Twoje własne pozdrowienie);
            2. Jeśli nie masz pomysłu na tekst, to możesz wykonać rysunek nawiązujący do Dnia Życzliwości.
            3. Zrób zdjęcie pracy i wyślij do dnia 20.11.2021r. godz. 20:00 na adres: rada.rodziców.sp26@gmail.com. Pamiętaj aby podać imię, nazwisko i klasę!

W Dzień Życzliwości 21.11( niedziela) zaglądaj na nasz profil - podamy wyniki
            - Prace będą oceniane przez prezydium RR w trzech kategoriach: kl. 1-3, kl. 4-6, kl. 7-8.
            - W każdej kategorii zostanie przyznana jedna nagroda główna. - Jeden uczeń może przesłać jedną pracę.
            - Przesłanie pracy na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez rodzica/opiekuna prawnego na zaprezentowanie pracy z danymi dziecka ( imię, nazwisko, klasa) na profilu RR na Facebooku i stronie internetowej szkoły ( w zakładce RR).
            Zapraszamy do udziału. Bądźcie życzliwi!