LISTA PRZYJACIÓŁ  ZSP Nr 12

1. Serdecznie dziękujemy rodzicom klasy 2d za pomoc w zorganizowaniu warsztatów ;"Ozdabianie pierników".

2. Serdecznie dziękujemy Miejskiemu Domowi Pomocy Społecznej za zorganizowanie warsztatów kulinarnych wraz z poopiecznymi.

3. Serdecznie dziękujemy Panu K. Raczkowskiemu za pomoc w organizacji meczu dla dziewczyn w klasach 2b,2d,2e.

4.Serdecznie dziękujemy Straży Miejskiej za zorganizowanie warsztatów z Pierwszej Pomocy dla klas 0-3.

5.Serdecznie dziękujemy  Szkole polskiej w Rzymie, a w szczególności Pani Dyrektor Danucie Stryjak za umożliwienie dzieciom klasy 2d korespondencji z Jej uczniami.

5.Serdecznie dziękujemy naszym kochanym dziadkom klasy 2d za zaangażowanie i współpracę w zorganizowaniu warsztatów teatralno-tanecznych.

MCA Sp. z o.o. Sp. k

ul. Skarbowców 23 a

Dziękujemy członkiniom zarządu, Paniom Justynie Jarosz oraz Jolancie       Żukowskiej  za przekazanie na konto szkoły 1000 zł  na potrzeby  grupy przedszkolnej 0 b.

Bestgo.pl Sp. z o.o.

ul. Główna 94/11,

tel. 71 356-81-01

Dziękujemy Pani Prezes Marzenie Ruszczyńskiej za sponsorowanie zakupu lodów dla wszystkich dzieci z naszej szkoły z okazji Dnia Dziecka.

Krot Invest KR Inżynieria Sp.z.o.o. S.K.A.

ul. Rawicka 41

63-700  Krotoszyn

Dziękujemy Prezesowi  Jerzemu  Nowackiemu za zakup mebli dla grupy przedszkolnej  0 b.

Dino Polska S.A.

ul. Ostrowska 122

63-700 Krotoszyn

Dziękujemy za ufundowanie laptopa przekazanego na potrzeby edukacji      wczesnoszkolnej dla grupy 0 b.

Salon Kreatywny Lego

ul. Horbaczewskiego 4-6 (DH Astra)

tel. 508-189-356

facebook: SALON KREATYWNY

Dziękujemy za zorganizowanie darmowych warsztatów dla dzieci z grupy 0b.

Comfort Plus Sp.j.

ul. Braniborska 70

Dziękujemy Prezesowi Arkadiuszowi Pietrzakowi za zakup choinki dla dzieci z grupy 0 b.

CLAUDIO POLIDORI

Manager Mechanical Division

ul. Północna 15/19

54-105 Wrocław,  Polska

Dziękujemy za dofinansowanie materiałów plastycznych dla dzieci przedszkolnych z grupy Ob.