• Szkolny Piknik Filmowy

• 07.06.2022 11:13
          • W piątek, 3 czerwca, na terenie szkoły przy ul. Lubelskiej, odbył się Szkolny Piknik Filmowy, organizowany przez Radę Rodziców. W trakcie imprezy zorganizowaliśmy akcję wsparcia zbiórki na operację dla uczennicy naszej szkoły. Pogoda dopisała, frekwencja zachwyciła, humory dopisywały, co zaowocowało zaskakującą kwotą jaką wrzuciliście do puszek. Zebralismy 10 501,89 zł  plus wpłaty bezpośrednio na konto fundacji Spina Recta i zbiórkę na profilu SiePomaga.  Dziękujemy!

• To wszystko nie zadziałoby się bez pomocy i wsparcia wielu osób i firm. Pragniemy podziękować:

- Rodzicom i nauczycielom za pomoc w organizacji,

- Akademii Piłkarskiej Fair-Play Wrocław za organizację gier i konkursów z nagrodami,

- Radzie Osiedla Maślice za użyczenie namiotów i zestawu nagłośniającego,

- Wolontariuszom za dostarczenie ciast na stoisko ze słodkościami,

- Animatorce Nastazji za zabawianie dzieci,

- Grupie Ratownictwa Medycznego PCK Wrocław za zabezpieczenie medyczne pikniku,

- Firmie CTE za ufundowanie dmuchańców, waty cukrowej, popcornu i voucherów na kiermasz,

- Sklepowi Firmowemu „Dworecki” z Pasażu Królewieckiego za ufundowanie kiełbasek na grilla,

- Firmie Kłodzka Chata za ufundowanie kiełbasek na grilla,

- Sklepowi Bricomarche z ul. Królewieckiej za podarowanie artykułów do obsługi stoisk gastronomicznych,

- Sklepowi Cytrynka z ul. Maślickiej za ufundowanie wody i lizaków,

- Firmom: M3Invest, Lody na Maślicach, Pizzeria Ciasto Impasto, MPWiK Wrocław, Na Językach, Piekarnia Rzemieślnicza, Zerwa, Tarczyński Arena, Kosmiczna baza - sala zabaw, ControlTec, za ofiarowanie artykułów na kiermasz dla Mai.

Do zobaczenia za rok!

Szkolny Piknik Filmowy - Obrazek 1