• Konkurs dla uczniów klas 7 i 8

• 11.01.2022 07:47
          • Drodzy Uczniowie!

Wraz z Nowym Rokiem zapraszamy uczniów klas 7 i 8 do udziału w konkursie organizowanym przez Radę Rodziców wraz z redakcją Informatora Maślickiego " Halo! Tu Maślice" i CAL na Maślicach.

Co trzeba zrobić?

- Napisz, co moglibyśmy uczynić, aby Centrum Aktywności Lokalnej było miejscem atrakcyjnym dla Ciebie? Opisz swój pomysł na działania, zajęcia, warsztaty, wydarzenia, w których chciałbyś uczestniczyć w CALu.

- Swoją pracę (ok. 200 słów) wyślij na adres radrod9812@edu.wroclaw.pl do dnia 21.01.2022r.

- Jeden uczeń może przesłać jedną pracę.

- Prace będą oceniane przez przedstawicieli wszystkich organizatorów konkursu.

- Jedna wybrana praca zostanie opublikowana w najbliższym numerze Informatora Maślickiego "Halo! Tu Maślice".

- Przesłanie pracy na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez rodzica/opiekuna prawnego na publikację pracy z danymi dziecka (imię, nazwisko, klasa) na profilu RR na Facebooku, stronie internetowej szkoły oraz w Informatorze Maślickim.

Na wszystkich uczestników konkursu czekają atrakcyjne upominki!!!