• Warsztaty 4b w Czekoladziarni

• 19.11.2014 00:20
      • Podczas zajęć szkoły w mieście w Czekoladziarni dzieci poznały nie tylko historię czekolady i kakao, ale również dowiedziały się interesujących faktów na temat prakolumbijskich kultur mieszkańców Ameryki. Prowadząca zajęcia wyjaśniła, jak doszło do odkrycia Ameryki i jakie to miało skutki dla zamieszkujących ją Indian. Uczniowie dowiedzieli się jak wyglądało ich życie, religia i nawet sport. Następnie, naklejali na karty pracy różne przyprawy aby stworzyć aromatyczną mapę świata. Zajęcie zakończył słodki poczęstunek: pyszna, gorąca czekolada.